مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی شایعات مبنی بر فروش بیت کوین توسط این شرکت را رد می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی شایعات مبنی بر فروش بیت کوین توسط این شرکت را رد می کند
0836e203 b99a 4b82 a8f7 c85eed1fabb4 768x499 1 - مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی شایعات مبنی بر فروش بیت کوین توسط این شرکت را رد می کند

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) (NASDAQ: MSTR) ،شایعات مبنی بر فروش مخفیانه و بی سر وصدای بیت کوین توسط این شرکت را تکذیب کرد.

آقای سیلور در حساب توییتری خود به این مسئله تأکید کرد که مایکرواستراتژی به عنوان یک شرکت سهامی عام، طبق قانون موظف است که هرگونه تراکنش را درکمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به ثبت برساند.

پس از اینکه آدرسی با نام “1P5ZED” در جابجایی مقدار قابل توجهی از بیت کوین همراه شد، شایعاتی در زمینه فروش ذخایر این دارایی دیجیتال توسط مایکرواستراتژی مطرح شد. بنا بر بیانات تحلیلگران و حامیان رمزارزی، این نهنگ به احتمال زیاد می تواند شرکت مایکرواستراتژی ویا یک صرافی رمزارزی باشد.

آقای سیلور در توییتی عنوان کرد که ما در صورت فروش بیت کوین به سهامداران اطلاع رسانی خواهیم کرد. شایان ذکر است که وی پیش از این اعلام کرده بود که این شرکت هرگز بیت کوین های خود را به فروش نخواهد رساند.

آقای سیلور به عنوان یک حامی بزرگ رمزارز ، یک سرمایه گذار حقوقی پیشتاز در بیت کوین است. علیرغم اینکه این دارایی نوسانات شدیدی را تجربه می کند ، اما آقای سیلور نسبت به دورنگار بزرگترین رمزارز جهان خوشبین است.

بر اساس گزارش پیشین رسانه Finbold ، این شرکت قصد دارد به سرمایه گذاری در بیت کوین ادامه می دهد و معتقد است که پذیرش گسترده این رمزارز قریب الوقوع است. این درحالی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به این شرکت توصیه کرد که با توجه به نوسانات شدید ، پرونده های خود را در آینده اصلاح کند.