جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیر عامل شرکت AMC درباره برنامه های رمزارزی این شرکت صحبت می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مدیر عامل شرکت AMC درباره برنامه های رمزارزی این شرکت صحبت می کند
Screenshot 2022 03 08 at 10 22 06 AdobeStock 281671617 Editorial Use Only webp WEBP Image 800 × 553 pixels - مدیر عامل شرکت AMC درباره برنامه های رمزارزی این شرکت صحبت می کند

در طی مصاحبه اخیر با فاکس بیزینس، آدام آرون، مدیر عامل غول سینمای AMC، گفت که شرکت او باید “بررسی کند و ببیند” که آیا می‌تواند از مزایای استفاده از رمزارزها استفاده کند یا خیر؟

“تنها زمان مشخص خواهد کرد که رمزارزها چقدر بزرگ هستند.”

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، آرون اخیراً اعلام کرد که AMC پذیرش شیبا اینو و دوج کوین، دو رمزارز بزرگ میم را در اواخر ماه مارس (اوایل فروردین 1401) آغاز خواهد کرد.

آرون می گوید که پرداخت های Apple Pay، Google Pay و PayPal در حال حاضر تقریباً 50٪ از کل بلیط آنلاین را تشکیل می دهند. رئیس AMC برنامه این شرکت برای انتشار رمزارز خود را تکرار کرد، اما این طرح هنوز در مراحل اولیه است. او خاطرنشان می کند که چارچوب نظارتی در مورد رمزارزها با سرعت زیادی در حال تغییر است، و تأکید می کند که زنجیره برجسته روی پیروی از هر دستورالعمل نظارتی موجود متمرکز است:

“AMC به‌عنوان یک شرکت، همیشه خواسته در سایه قانون رفتار کند.”

سینماهای زنجیره ای بر موفقیت “بتمن” سوار شده اند که اولین نمایش داخلی ۱۲۹ میلیون دلاری را به دست آورده است. AMC تقریبا یک سوم از فروش بلیت های این فیلم ابرقهرمانی را به خود اختصاص داده است.