مدیر عامل deVere Group: بیت کوین تا پایان مارس به 50 هزار دلار خواهد رسید!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مدیر عامل deVere Group: بیت کوین تا پایان مارس به 50 هزار دلار خواهد رسید!
بیت کوین - مدیر عامل deVere Group: بیت کوین تا پایان مارس به 50 هزار دلار خواهد رسید!

نایجل گرین (Nigel Green)، مدیرعامل شرکت مشاور مالی deVere Group، معتقد است به دلیل ادامه جنگ بین اوکراین و روسیه، قیمت بیت کوین (BTC) می تواند تا پایان ماه مارس (اوایل فروردین) به مرز 50000 دلار برسد.

گرین با اظهار نظر در مورد مومنتوم فعلی قیمت بیت کوین گفته است قیمت این ارز دیجیتال می تواند همچنان در حال افزایش باشد، حتی با وجود اینکه سایر دارایی‌های ریسکی مانند سهام به دلیل تأثیرات متضاد اقتصادی در حال کاهش هستند.

گرین اضافه کرد که «هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا پس از آن، بیت کوین می تواند دوباره به بالاترین سطح تاریخی خود، یعنی 68000 دلار بازگردد یا خیر». به گفته این تحلیلگر، درگیری بین روسیه و اوکراین باعث “آشفتگی مالی قابل توجهی” شده است که سازمان های دولتی، افراد و شرکت های خصوصی را بر آن داشته است تا به دنبال یافتن جایگزین هایی برای سیستم مالی سنتی خود باشند.

وی پیش از این نیز طی یک اظهار نظر جنجالی دیگر گفته بود که معتقد است ارزش اتریوم «طی پنج سال آتی» از ارزش بازار پرچم‌دار ارزهای رمزنگاری شده یعنی بیت‌کوین پیشی خواهد گرفت، زیرا به نظر او اتریوم کاربرد و تقاضای بیشتری نسبت به آن دارد.