مروری بر بازار در هفته گذشته: پرسودترین و ضررده‌ترین رمزارزها معرفی شدند!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مروری بر بازار در هفته گذشته: پرسودترین و ضررده‌ترین رمزارزها معرفی شدند!

هفته گذشته، بازار کریپتو روند جالبی را پشت سر گذاشت؛ زیرا در حالی که ارزش بیت کوین (BTC) ۸.۹ درصد کاهش یافت، قیمت اتریوم (ETH) ۱۰.۸ درصد افزایش پیدا کرد.

سویی (SUI) که پیشتاز کسب سود در بازار ارز دیجیتال بود، تنها در هفت روز بیش از ۵۸ درصد افزایش یافت و رشد ماهانه ۱۱۶ درصدی را ثبت نمود. به‌طور همزمان، اتریوم نیم سرویس (ENS) نیز شاهد صعود چشمگیری بود و در بازه هفتگی ۶۴ درصد جهش کرد.

در این میان، قیمت متیس (METIS) هم در این هفته ۴۳.۵ درصد افزایش داشت.

ارزهای دیجیتال دیگری که در هفته گذشته پیشرفت قابل توجهی داشتند، عبارتند از: بلور (BLUR) با ۴۳ درصد و هلیوم (HNT) با ۳۵.۸ درصد.

سلستیا (TIA) نیز یک رشد ۲۰ درصدی را در هفته گذشته ثبت کرد.در روز دوشنبه نیز، به غیر از SUI، رمزارزهای METIS و فلر (FLR) شاهد افزایش قیمت خود بودند.

در همین راستا، متیس رشد ۸.۴ درصدی را تجربه کرد و قیمت فلر ۲۶ درصد افزایش یافت. در این میان، قیمت بانک (BONK) ۳.۲۰ درصد افت کرد، قیمت اوپتیمیسم (OP) ۱.۶ درصد کاهش یافت و علی‌رغم رشد هفتگی ENS، قیمت این رمزارز در روز دوشنبه ۸.۱۶ درصد کاهش یافت.

همچنین، بیشترین رکود هفتگی متعلق به استکس (STX) با ۱۸.۵۰ درصد بود و قیمت بیتنسور (TAO) هم در طول هفته کاهش ۱۶.۶ درصدی را تجربه کرد.

از دیگر رمزارزهایی که در بازه هفتگی با کاهش قیمت مواجه شدند، می‌توان به BTC، وی‌چین (VET)، اینجکتیو (INJ) و بیت‌گت توکن (BGB) اشاره کرد. بیش از ۲۴ توکن دیگر نیز بین ۱.۵ تا ۶.۵ درصد کاهش قیمت را شاهد بودند.

در حالی که عملکرد آرام بیت کوین به شدت با رشد قوی آلتکوین‌های خاص در تضاد بود، روند کلی، چشم‌انداز در حال تحول دارایی‌های دیجیتال را برجسته می‌کند، جایی که سود و زیان اغلب به طور همزمان وجود دارد که منعکس‌کننده نوسانات ذاتی این بخش و تغییر ترجیحات معامله‌گران ارزهای دیجیتال است.