معامله گران 800 میلیون دلار بیت کوین را از صرافی ها خارج می کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

88 - معامله گران 800 میلیون دلار بیت کوین را از صرافی ها خارج می کنند

در بحبوحه افزایش ناگهانی قیمت اولین ارز دیجیتال که در حال حاضر بسیار بالاتر از 40000 دلار معامله می شود، در مجموع 800 میلیون دلار بیت کوین از صرافی ها منتقل شد.

افزایش ناگهانی قیمت برای بازاری پر از داده‌های زنجیره‌ای و فاندامنتال که حاکی از سقوط بیشتر طلای دیجیتال بود زیرا بازار چندین بار نتوانست بهبود یابد ، کاملاً غافلگیرکننده بود.

اما در حالی که اکثریت روی پایان بازار صعودی و افت بیشتر به زیر 30000 دلار شرط می‌بندند، صرافی‌های متمرکز دائماً با از دست دادن ذخایر خود مواجه بودند، که نشان می‌دهد معامله‌گران آنطور که اکثریت فکر می‌کردند، فعالانه در حال فروش نیستند.

اولین علامت مثبت برای صنعت، «جدا شدن» اکثر ارزهای دیجیتال در صرافی ها و بازار سهام بود که در حالی که بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال در منطقه خنثی یا مثبت معامله می شدند، سقوط کردند.

خروجی از صرافی چه تاثیری بر بازار دارد؟

معمولاً جریان منفی صرافی نشانه خوبی برای بازار در نظر گرفته می‌شود زیرا فشار فروش در دوره‌های خروجی بزرگ در مقایسه با دوره‌هایی که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران فعالانه وجوه خود را به صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز منتقل می‌کنند، به طور قابل‌توجهی کمتر است.

66 - معامله گران 800 میلیون دلار بیت کوین را از صرافی ها خارج می کنند

از آنجایی که جریان فعلی بیت کوین صرافیها منفی است، می توان نتیجه گرفت که اکثریت بازار با وجود عملکرد منفی بیت کوین در چند ماه گذشته، مشتاق فروش دارایی های خود نیستند.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 42883 دلار و سقف محلی 41,983 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال یک روز معاملاتی مثبت دیگر را با 0.72 درصد رشد نشان می دهد. پیش از این، بیت کوین در یک روز ۱۲ درصد افزایش یافت و در عرض چند ساعت از ۳۷۱۰۰ دلار به ۴۱۷۰۰ دلار رسید.