معرفی پلتفرم مدیریت دارایی های رمزنگاری ترکیبی، توسط Crypto4Winners !

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

C4W

کریپتو فور وینرز (Crypto4Winners) که در سال 2019 (1397) توسط علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از بخش‌های مختلف راه‌اندازی شد، خود را به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات مدیریت دارایی‌های دیجیتال قابل اعتماد تثبیت کرد.

Crypto4Winners یک راه حل برای هولدر ها (HODLers) ارائه می دهد

Crypto4Winners یا C4W، یک پلتفرم یک مرحله‌ای است که بر خدمات مدیریت دارایی برای دارندگان دو رمزارز بزرگ، بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و همچنین محبوب‌ترین استیبل کوین، تتر (USDT) متمرکز شده است.

کریپتو - معرفی پلتفرم مدیریت دارایی های رمزنگاری ترکیبی، توسط Crypto4Winners !

از آنجایی که پویایی و حرکت دارایی‌های کریپتو بی‌ثبات‌ترین است، به نظر می‌رسد استراتژی نگهداری بلندمدت برای اکثریت دارندگان رمزارز، سودآورتر باشد. برای مبتدیان حوزه کریپتو که فقط درک اولیه از بلاک چین و ترید دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

Crypto4Winners با توزیع تمام بیت‌کوین‌ها و اترها در دو استخر بزرگ، استراتژی هولد کردن را سودآورتر می‌کند. هر دو سپرده بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاران C4W به دو قسمت مساوی تقسیم می شوند.

اولین مورد در یک کیف پول سرد ذخیره می شود، در حالی که دومی توسط تیمی از معامله گران درجه یک مدیریت می شود. این استراتژی برای ادغام مزایای روش های مدیریت دارایی محافظه کارانه و پرتکاپو تنظیم شده است.

همکاری لجر(Ledger) و گلوبال کریپتو پول(Global Crypto Pool): اهداف برای سال 2022

در سال 2022 (1401-1400)، این پلتفرم قرار است ابزار متعددی را به جعبه ابزار ویژگی های خود اضافه، رونمایی و اجرا کند. یعنی، قرار است با Ledger، معتبرترین تولیدکننده کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری در جهان، شریک شود.

همچنین راه‌اندازی راه‌حل‌های ویژه برای دارندگان USDT، Global Crypto Pool نیز در برنامه است. این مکانیزم سرمایه گذاری هایی را از 10000 تتر به بالا، برای افزایش پاداش جذب می کند.

دارایی‌های Global Crypto Pool بین مکانیسم‌های ترید، استیکینگ، وام دهی و کشاورزی بازده، توزیع می‌شود.