جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معیارهای آنچین به چشم انداز نزولی بیت کوین اشاره می کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

01dd60f2d96d53baf1591c5db54eb19e - معیارهای آنچین به چشم انداز نزولی بیت کوین اشاره می کنند

ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بلاک چین، Glassnode، سناریوی نزولی را برای بیت کوین به تصویر کشیده است، زیرا معیارهای آنچین نشان می دهد که افزایش فشار فروش قریب الوقوع است.
در گزارش تحلیلی هفتگی خود در 21 فوریه(2 اسفند)، شرکت متریک زنجیره‌ای Glassnode گفت که خریداران با موانعی روبرو هستند و به داده‌های شبکه به طور فزاینده نزولی اشاره کرد.
محققان به ضعف عمومی در بازارهای جریان اصلی در کنار مسائل ژئوپلیتیکی گسترده‌تر به عنوان دلیل احساس خطر فعلی برای دارایی‌های کریپتو اشاره کردند.
«ضعف در بازارهای بیت کوین و سنتی، ریسک و عدم قطعیت مداوم مرتبط با افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه مارس(اواسط اسفند 1400)، ترس از درگیری در اوکراین و همچنین افزایش ناآرامی های مدنی در کانادا و جاهای دیگر را منعکس می کند.»
این موسسه اضافه کرد که با عمیق تر شدن روند نزولی، “احتمال یک بازار نزولی پایدارتر نیز می تواند افزایش یابد.” بیت کوین در حال حاضر 47 درصد نسبت به بالاترین رکورد خود در نوامبر(آبان 1400) معامله می شود و در 15 هفته گذشته روند نزولی داشته است.

فقدان فعالیت زنجیره ای یکی از سیگنال های مشخص بازار نزولی بیت کوین است. تعداد آدرس‌ها یا موجودیت‌های فعال در حال حاضر در کران پایین کانال نزولی بازار است که فعالیت زنجیره‌ای را در دوره‌های بازارهای فرعی یا نزولی نشان می‌دهد که حاکی از کاهش تقاضا و علاقه است.
Glassnode گزارش داد که حدود 219000 آدرس در ماه گذشته خالی شده است که نشان می دهد این می تواند آغاز دوره خروج کاربران از شبکه باشد.
بر اساس محاسبه میانگین زیان در قیمت های فعلی برای کسانی که هنوز دارایی را در اختیار دارند حدود 22٪ است.
هر چه سرمایه‌گذاران مدت بیشتری از موقعیت خود غافل شوند و هر چه بیشتر در معرض ضرر تحقق نیافته قرار گیرند، احتمال اینکه کوین های نگهداری شده خرج و فروخته شوند، بیشتر می‌شود.

122222222222 300x185 - معیارهای آنچین به چشم انداز نزولی بیت کوین اشاره می کنند