جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

میزان تراکنش های بر بستر زنجیره هوشمند بایننس(BSC) به 90 میلیارد دلار رسید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • میزان تراکنش های بر بستر زنجیره هوشمند بایننس(BSC) به 90 میلیارد دلار رسید
اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) در حال رونق است. همه معیارها نشان می دهد که استفاده از بلاک چین BSC در جولای 2021(تیر 1400) به اوج خود رسید و در نتیجه BNB، توکن اصلی BSC به شدت افزایش یافته است.

سه شاخص کلیدی وجود دارد که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران خرد به زنجیره هوشمند بایننس هجوم آورده‌اند. از جمله این شاخص‌ها تعداد توکن‌های منتقل شده بر بستر این بلاکچین، میزان هزینه گس (Gas) که روزانه در این شبکه استفاده می‌شود و همچنین تعداد آدرس‌های فعال این زنجیره هستند.

 

در ماه جولای( تیر)، زمانی که فعالیت کاربران زنجیره هوشمند بایننس به اوج خود رسید، انتقال روزانه توکن حدود 12.5 میلیون نفر بود.

امروز، از 31 اکتبر(9آبان)، تعداد انتقال روزانه توکن در BSC به 15 میلیون رسید، که نشان می دهد تقاضای کاربران برای BSC در بالاترین حد خود قرار دارد.

طبیعی است که با افزایش تعداد انتقال توکن در زنجیره هوشمند بایننس، میزان گس سوزانده شده نیز افزایش می‌یابد.

مقدار گس پرداختی در BNB در روز بیش از 1750 میلیارد است که کمی کمتر از 2000 میلیارد BSC در ماه جولای(تیر) است.

در هفته های اخیر، قیمت BNB به طور قابل توجهی افزایش یافته است و از حدود 400 دلار به بالای 520 دلار در اوج هفتگی خود رسید.

از اوایل سال 2021(دی 1399)، تعداد آدرس‌های فعال در BSC به شدت افزایش یافت. تنها در دو ماه گذشته این رقم از 1.25 میلیون به نزدیک به 2 میلیون رسیده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع: forbes.com