جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

میزان هفتگی خروجی بیت کوین به 73 میلیون دلار رسید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

screenshot images.financemagnates.com 2022.04.20 11 11 41 - میزان هفتگی خروجی بیت کوین به 73 میلیون دلار رسید

محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) برای دومین هفته متوالی نتایج قابل توجهی را به ثبت رساند ، به طوری که جریان خروجی این دارایی به 73 میلیون دلار رسید. در مجموع ، کل جریان خروجی تمامی محصولات سرمایه‌گذاری رمزارزی در میان کاهش ارزش بازاری دارایی های دیجیتال ، در هفته گذشته به 97 میلیون دلار رسید.

ارزش کل جریان خروجی محصولات سرمایه گذاری بیت کوین در ماه آوریل(فروردین-اردیبهشت) به 196 میلیون دلار میرسد. حجم هفتگی محصولات BTC در صرافی های رمزارزی نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافت و به 651 میلیون دلار رسید. با این حال، جریان خالص ورودی از اول سال تاکنون در محصولات سرمایه گذاری بیت کوین همچنان در محدوده مثبت در حدود 145 میلیون دلار قرار دارد.

آلت‌کوین‌هایی از قبیل اتریوم، سولانا و کاردانو نیز هفته گذشته،روند مشابهی را تجربه کردند ، به طوری که جریان خروجی‌ محصولات سرمایه‌گذاری مذکور به ترتیب به ۲۷ میلیون دلار، ۰.۷ میلیون دلار و ۰.۷ میلیون دلار افزایش یافت.

جریان خروجی محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال در هفته گذشته در مجموع 97 میلیون دلار بود. این جریان خروجی در دومین هفته متوالی به احتمال زیاد ناشی از سیو سود اخیر سرمایه گذاران و  اقدامات تند کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) است. همانطور که ملاحظه شد ، بیت کوین در طول سال 2022 به طور فزاینده ای نسبت به تغییرات نرخ بهره تحت تاثیر قرار می گیرد.

حجم دردسترس بیت کوین در صرافی های رمزارزی سرشناس طی چند هفته گذشته پس از عقب نشینی قیمت BTC از سطح 45000 دلاری ، کاهش یافته است.