میزان TVL لایه دو اتریوم به سقف تاریخی جدیدی رسید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه های لایه دوم اتریوم (L2) به اوج جدیدی رسیده است زیرا هزینه های تراکنش به طور پیوسته افزایش می یابد.

پلتفرم تجزیه و تحلیل L2beat در حال حاضر گزارش می دهد که مقدار کل اتر قفل شده در پروتکل ها و شبکه های مختلف L2 به بالاترین حد خود یعنی 5.64 میلیارد دلار رسیده است.
راه‌حل‌های مقیاس‌بندی L2 توان عملیاتی بسیار بالاتر و کارمزد تراکنش‌های کمتری را ارائه می‌کنند و از نظر پذیرش در نوامبر(آبان) افزایش یافته‌اند که بالاترین میانگین هزینه‌های تراکنش را در تاریخ شبکه اتریوم داشته است.

dsadaf 300x287 - میزان TVL لایه دو اتریوم به سقف تاریخی جدیدی رسید

آربیتروم با 2.67 میلیارد دلار قفل شده یا حدود 45 درصد از کل، سهم اصلی بازار L2 را دارد.
صرافی غیرمتمرکز dYdX با 975 میلیون دلار در TVL در جایگاه دوم قرار دارد و Loopring با 580 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار دارد، با این حال توکن LRC خود بیشترین ارزش قفل شده آن را تشکیل می دهد.
TVL لایه دوم از ابتدای اکتبر(اواسط مهر) بیش از دو برابر شده است و 110 درصد از 2.68 میلیارد دلار به سطح فعلی رسیده است.

طبق Bitinfocharts، میانگین کارمزد تراکنش‌های اتریوم در حال حاضر حدود 40 دلار است. این میزان در 9 نوامبر(18 آبان) به سطح بالایی حدود 65 دلار رسید.
از ماه اکتبر(مهر)، پلتفرم‌های دیفای سازگار چند زنجیره‌ای شاهد ورود بی‌سابقه‌ای بوده‌اند، زیرا سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان تلاش کردند به دلیل افزایش هزینه‌های تراکنش از شبکه اتریوم اجتناب کنند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cointelegraph