میم کوین فلوکی در انتظار رشد دوباره قیمت!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

صرافی Phemex سه ارز معاملاتی جدید فلوکی (FLOKI)، استکس (STX) و کانفلاکس (CFX) را به بازار معاملاتی خود اضافه می‌کند که با تتر قابل معامله خواهند بود. طبق اعلامیه این صرافی، این جفت‌‌ ارزهای معاملاتی از حالت هج پشتیبانی می‌کنند و به معامله‌گران اجازه می‌دهند تا موقعیت‌های خرید و فروش را به طور همزمان ثبت کنند.
طبق گزارش‌ها، Phemex یک صرافی متمرکز مشتقات ارز دیجیتال است که معاملات اسپات، فیوچرز و مارجین را با زمان ثبت سفارش کمتر از 1 میلی‌ثانیه و توانایی انجام تا 300000 تراکنش در ثانیه ارائه می‌دهد. Phemex دارای پایگاه کاربری بزرگی با بیش از 5 میلیون کاربر فعال در بیش از 200 کشور است و بر اساس داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ، در حال حاضر در رتبه چهل و سوم صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات روزانه قرار دارد.
اخیراً، میم کوین محبوب فلوکی در Bitexen، یک صرافی مستقر در ترکیه هم لیست شد و به این ترتیب، فلوکی ممکن است سرمایه‌گذاران جدیدی را از بازار ترکیه جذب کند.
رمزارز فلوکی پیش‌تر همچنین برای سوزاندن 5.1 تریلیون توکن در دو تراکنش در 9 فوریه خبرساز شده بود.
علاوه بر این، فلوکی به دسته‌های Metaverse، Gaming و PlayToEarn در کوین مارکت کپ، یکی از وبسایت‌های پیشرو اطلاعات رمزارزی اضافه شده است.