جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نهنگ های اتریوم به فانتوم علاقمند شده اند!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

نهنگ 5 - نهنگ های اتریوم به فانتوم علاقمند شده اند!

یک پلتفرم پیشروی ردیابی نهنگ ها می‌گوید نهنگ‌های اتریوم (ETH) به تازگی مشغول انباشت یکی از رقبای این ارز بوده اند که قیمت آن طی ماه گذشته کاهش ملموسی داشته است.

طبق آمار WhaleStats، رمزارز فانتوم (FTM) در میان ده توکن برتر خریداری شده توسط 100 کیف پول برتر ETH در این هفته قرار گرفته است. در زمان نگارش این مطلب، فانتوم با کمتر از یک درصد رشد در تایم فریم روزانه، با قیمت 1.39 دلار در حال ترید شدن است. این دارایی رمزنگاری شده که اکنون در جایگاه 43 بازار ایستاده است طی یک هفته گذشته بیش از 7 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

طبق اعلام WhaleStats، صد آدرس برتر اتریوم اخیراً میم کوین محبوب و رقیب همیشگی دوج کوین یعنی شیبااینو را به طور گسترده فروخته اند. قیمت SHIB در مقایسه با یک ماه پیش 4 درصد کاهش یافته است.

افزون بر این، شرکت تحلیل داده های رمزارزی سنتیمنت (Santiment) در توییتر اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران از ابتدای حمله روسیه به اوکراین، مشغول جمع‌آوری بیت کوین بوده اند. به بیان دیگر، از زمان رسمی شدن جنگ روسیه و اوکراین، تعداد آدرس‌های بیت‌کوین که بین 1 تا 10 هزار بیت‌کوین در خود دارند، 8.3 درصد افزایش یافته است.