نهنگ های اتر مشغول انباشت رپد بیتکوین و ایپ کوین هستند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

نهنگ 2 - نهنگ های اتر مشغول انباشت رپد بیتکوین و ایپ کوین هستند

بر اساس تازه ترین داده‌های درون زنجیره‌ای منتشر شده از وب‌سایت ردیابی نهنگ WhaleStats، طی 30 روز گذشته، رپدبیتکوین (WBTC) و پروتکل امنیتی Stronger (STRNGR) و توکن بومی Bored Ape Yacht Club یعنی ApeCoin (APE) توجه بزرگترین نهنگ های اتریوم را به خود جلب کرده اند.

جدول فروش - نهنگ های اتر مشغول انباشت رپد بیتکوین و ایپ کوین هستند

از سوی دیگر، نهنگ های اتر دارایی های دیجیتالی مانند SHIB، توکن متاورسی گیمینگ The Sandbox (SAND) و FTX Token (FTT) را کاهش داده اند.

داده ها حاکی از آن هستند که معامله گران برتر اتریوم، به طور متوسط ​​108 واحد WBTC به ارزش حدود 5 میلیون دلار، 109 توکن STRNGR به ارزش 1.6 میلیون دلار و 93000 واحد ApeCoin با ارزش تقریبی 1.2 میلیون دلار را خریداری کرده اند.

در همین حال، خروجی خالص حدود 4.5 میلیون دلار FTT، اندکی بیش از 1 میلیون دلار SAND و 1.4 میلیون دلار SHIB توسط نهنگ ها گزارش شده است.

البته آخرین توییت WhaleStats، نشان می دهد که نهنگ ها از آن زمان مسیر خود را درباره SHIB تغییر داده اند و هزاران دلار از این میم کوین محبوب را بلعیده اند! به طوریکه طی ساعات گذشته، 1.5 میلیارد دلار SHIB به ارزش حدود 37000 دلار توسط نهنگ ها جمع آوری شده است.

سایر دارایی‌های دیجیتالی که نهنگ‌ها علاقه زیادی به آنها نشان می دهند، شامل پلتفرم متاورس مبتنی بر واقعیت مجازی Decentraland (MANA) و Synthetix (SNX) است.