نگاه مردم به رمزارزها و آینده سیستم مالی جهان چگونه است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

یک نظرسنجی سراسری از 2202 شرکت‌کننده از جمعیت عمومی توسط Morning Consult، شرکت هوش تجاری از 10 تا 14 فوریه انجام شد. این شرکت توضیح داد که داده‌ها بر اساس سن، نژاد، قومیت، جنسیت، سطح تحصیلات و منطقه، نماینده‌ بزرگسالان جمعیت ایالات متحده بودند. هدف از این مطالعه بررسی ادراکات سیستم مالی جهانی و چگونگی نگاه بزرگسالان آمریکایی و سرمایه‌گذاران به آینده بازار و صرافی‌های رمزارزی بود.
با استناد به نتایج نظرسنجی، کوین‌بیس، صرافی رمزارزی فهرست‌شده در شاخص نزدک اظهار داشت که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی‌ها می‌خواهند سیستم مالی خود را به‌روز کنند و معتقدند صنعت رمزارزها می‌تواند بخش قدرتمندی از راه‌حل باشد.
کوین‌بیس اشاره کرد که ۸۰ درصد آمریکایی‌ها فکر می‌کنند سیستم مالی جهانی به‌ طور ناعادلانه به نفع منافع قدرتمندان است و ۶۷ درصد آمریکایی‌ها موافق هستند که سیستم مالی نیاز به تغییرات اساسی یا بازنگری کامل دارد. این نظرسنجی نشان داد که ۸۰ درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند که سیستم مالی فعلی ناعادلانه است و اکثریت قاطع از سیستم مالی فعلی ابراز ناامیدی کردند و آرزوی تغییر آن را دارند.
این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که اکثر آمریکایی‌ها نسبت به آینده صنعت رمزارزها خوش‌بین هستند و پتانسیل آن را درک می‌کنند تا بخشی از راه‌حل ایجاد تغییرات معنی‌دار در سیستم مالی و به نفع جامعه به ‌عنوان یک کل باشد. علاوه بر این، 76 درصد از کسانی که رمزارز نگهداری می‌کنند، موافق هستند که این صنعت و بلاکچین، آینده دنیا و سیستم مالی هستند. تعداد خوش‌بینان به صنعت رمزارزها در میان رنگین‌پوستان و آمریکایی‌های جوان‌تر نیز بیشتر است.