جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هاسکینسون می‌گوید که هیدرا یک ضرورت است، زیرا کاردانو قرار است ترافیک زیادی داشته باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • هاسکینسون می‌گوید که هیدرا یک ضرورت است، زیرا کاردانو قرار است ترافیک زیادی داشته باشد

کاردانو، یکی از امیدوارکننده‌ترین اکوسیستم‌ها، طی سال‌ها شاهد پیشرفت های قابل توجهی بوده است. ارتقاهای مختلف، نه تنها در ایالات متحده، بلکه در سراسر جهان، به رمزارز خود،ADA،کمک کرده است تا طی یکی سال 1500٪ افزایش یابد.
در آخرین جلسه AMA، چارلز هاسکینسون(Charles Hoskinson)، مدیر اجرایی تیم IOHK به همین موضوع پرداخت.در ابتدا، هاسکینسون پل تبدیل جدید ERC-20 کاردانو را که در 12 سپتامبر(21 شهریور) راه اندازی شد، را بیان کرد.
این پل بخش مهمی است که کاربران خارج از حوزه کاردانو را به هم متصل می کند. برای مثال، کاربران توکن مبتنی بر اتریوم می‌توانند از مزایای ظرفیت تراکنش کاردانو و کارمزدهای کمتر بهره ببرند. اولین توکنی که پس از راه اندازی به کاردانو میرودSingularityNET می باشد.همچنین هاسکینسون بیان نمود:

“SingularityNET در حال انتقال است، (در عین حال) مبدل ERC 20 دو هدف دارد که یکی زنجیره اصلی است. حالا که پلوتوس(برنامه نویسی قراردادهای هوشمند کاردانو) اینجاست، ما واقعاً می‌توانیم کارهای جالب زیادی با آن انجام دهیم.”

با این وجود، هدف همان است. هاسکینسون معتقد است: «چارچوب عمومی‌تر برای هدف بلندمدت، اتوماسیون و پل زدن است، بنابراین جابه‌جایی بین دارایی‌ها و بسته‌بندی دارایی‌ها و غیره آسان است».

علاوه بر این، سوالات مربوط به Plutus Application Backend (PAB) (یک سرویس پشتیبان خارج از زنجیره برای مدیریت و رسیدگی به الزامات نمونه برنامه در طول چرخه عمر آن) نیز وجود دارد. هاسکینسون اظهار داشت که بهترین برآورد او در نوامبر خواهد بود.
این مرحله توسعه دهندگان را قادر می سازد تا با قراردادهای هوشمند تعامل داشته باشند.
Hydra، یکی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌های تازه‌ای بود که توسط آلونزو فعال شد. هاسکینسون اظهار داشت: «مقدار زیادی کار در حال انجام است و ما به افزودن منابع به Hydra ادامه می‌دهیم و سعی کرده‌ایم تیم‌هایی را شناسایی کنیم تا بتوانیم جریان کار را تسریع کنیم، زیرا این یک اولویت تجاری بالایی دارد.

“هیدرا می‌تواند حجم زیادی از ترافیک تراکنش‌ها را کاهش دهد. همانطور که PAB آنلاین می شود، کاردانو با حجم عظیمی از ترافیک مواجه می شود. هیدرا برای آن یک ضرورت است…”

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:ambcrypto