همچنان که معامله گران به “رالی بابا نوئلی” امیدوار بودند بیت کوین 50000 دلار را پس گرفت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • همچنان که معامله گران به “رالی بابا نوئلی” امیدوار بودند بیت کوین 50000 دلار را پس گرفت

بیت‌کوین، ارز رمزنگاری شده پیشرو، در ساعت 7:49 بعد از ظهر به بالاترین سطح خود یعنی 51386 دلار رسید.بیت کوین در صرافی بیت استمپ در عرض یک روز بیش از 5 درصد افزایش یافته است.

chrt 1 - همچنان که معامله گران به "رالی بابا نوئلی" امیدوار بودند بیت کوین 50000 دلار را پس گرفت

پادشاه کریپتو اکنون به بالاترین سطح خود از 7 دسامبر(16آذر) رسیده است و از پایین ترین سطح محلی خود یعنی حدود 42000 دلار  22 درصد بهبود یافته است.

تقریباً همه 100 ارز دیجیتال بزرگ در سود هستند،SushiSwap (SUSHI) با 23.74٪ پیشتاز در بهبود بازار و بخش مالی غیرمتمرکز از بقیه بازار بهتر است. Aave (AAVE)، Compound (COMP) و Uniswap (UNI) نیز سودهای دو رقمی را ثبت کرده اند

یک رالی بابانوئلی محتمل است

معامله گران ارزهای دیجیتال امیدوارند که یک به اصطلاح رالی بابا نوئلی، یک اثر تقویمی قابل توجه، بتواند قیمت بیت کوین را تا پایان سال افزایش دهد.

این اصطلاح توسط معامله گران بازار سهام ایالات متحده در سالنامه معامله گران سهام در سال 1972 ابداع شد. در طول 92 سال گذشته، شاخص S&P 500 در یک دوره معاملاتی 9 روزه که شامل آخرین جلسه معاملاتی سال و دو جلسه معاملاتی در ژانویه است، نرخ برد 77 درصدی را ثبت کرده است.

از لحاظ تاریخی، بیت کوین در طول دوره 9 روزه فوق عملکرد ضعیفی نسبت به بازار سهام ایالات  متحده دارد، به همین دلیل است که احتمال افزایش بابانوئل برای سهام بسیار کمتر از بیت کوین است. با این حال، اگر این ارز دیجیتال پرچمدار به بهبودی قوی خود ادامه دهد، امسال می تواند متفاوت باشد.

همانطور که U.Today گزارش داد، مایک نووگراتز گفت که انتظار ندارد بیت کوین در سه ماهه اول سال 2022 به دلیل احساسات نزولی در بازار سهام افزایش یابد.

بیت کوین باید 11 درصد دیگر طی هفت روز باقیمانده افزایش یابد تا بتواند دسامبر را در سود به پایان برساند.