همکاری ستاره Shark Tank با قانونگذاران ایالات متحده برای تصویب قوانین رمزارزها!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • همکاری ستاره Shark Tank با قانونگذاران ایالات متحده برای تصویب قوانین رمزارزها!
شارک

کوین اولری(Kevin O’Leary)، ستاره شارک تانک(Shark Tank)، می‌گوید که از نزدیک با قانون‌گذاران ایالات متحده برای تصویب قوانین ارز دیجیتال که بازار دارایی‌های دیجیتال را به روی سرمایه‌گذاران بلو چیپ(blue-chip) باز می‌کند، همکاری می‌کند.

اولری به 870700 دنبال کننده خود در توئیتر می گوید با گروهی از قانونگذاران دو حزبی که توسط سناتور جمهوری خواه، سینتیا لومیس(Cynthia Lummis) از وایومینگ(Wyoming)، یکی از حامیان ارزهای دیجیتال، میزبانی شده بود، ملاقات کرد تا در مورد قوانین مربوط به رمزارزها بحث کنند.

«روز خود را در سنا با گروهی از سیاستگذاران دو حزبی گذراندم. آنها روی سیاستی کار می کنند که این بازارها را به روی سرمایه گذاران نهادی باز کند. از شما، سناتور لومیس، برای میزبانی جلسه دو حزبی من با سناتورها در The Hill برای بحث در مورد سیاست ارزهای دیجیتال متشکرم. خبر خوب این است که آنها همه چیز را به پایان رسانده‌اند و موافقند که فرصت فوق‌العاده‌ای پس از تصویب این سیاست وجود دارد.»

جزئیات سیاست های مورد بحث هنوز فاش نشده است.

ماه گذشته، سناتور لومیس از فدرال رزرو(Federal Reserve) خواست تا پس از تنظیم بیت کوین، بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کند و گفت که ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین، آن را فراگیر خواهد کرد.

لومیس قبلاً نیز گفته بود که شهروندان آمریکایی، این دارایی دیجیتال پیشرو را در استراتژی پس‌انداز بازنشستگی خود وارد می‌کنند و از بیت‌کوین به‌عنوان یک ذخیره قدرتمند ارزش به جای ابزار مبادله یاد می‌کنند.

اولری که زمانی مخالف دارایی های دیجیتال بود، سال گذشته موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال تغییر داد و شروع به افزودن آنها به مجموعه خود کرد. اکنون، این سرمایه‌گذار مشهور، نرخ رشد «خیر‌کننده» دارایی‌های کریپتو  را تصدیق می‌کند.

“بیت کوین(Bitcoin)، اتریوم(Ethereum)، پالی گان(Polygon)، همه این بلاک چین ها، همه نرم افزار هستند. نرخ رشد این نوآوری‌های جدید خارق‌العاده است و سرمایه‌هایی از سراسر جهان وارد این حوزه می‌شوند.”