همکاری Ant Group چین با بانک سرمایه گذاری Kenanga مالزی بر روی “SuperApp” رمزارزی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • همکاری Ant Group چین با بانک سرمایه گذاری Kenanga مالزی بر روی “SuperApp” رمزارزی
XGBMXDOLUVGTBH6QSAXFNFRRTI scaled - همکاری Ant Group چین با بانک سرمایه گذاری Kenanga مالزی بر روی "SuperApp" رمزارزی

شرکت فناوری چینی Ant Group، توسعه‌ دهنده یکی از بزرگترین پلتفرم‌ های پرداخت دیجیتال چین، Alipay، با بانک سرمایه‌ گذاری Kenanga بر روی اولین “SuperApp” مالزی کار می‌ کند که امکانات این ابر نرم افزار شامل معاملات رمزارزها، کیف پول‌ های دیجیتال و مدیریت سبد سرمایه گذاری می باشد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی در وبسایت کنانگا، این بانک با Ant Group که وابسته به شرکت تجارت الکترونیک علی بابا می باشد، برای استفاده از پلتفرم توسعه موبایل این شرکت چینی، mPaaS، برای توسعه این برنامه به توافق رسیده است. کنانگا در سال 1973 (1352) تاسیس شد و بزرگترین بانک سرمایه گذاری مستقل مالزی است که بیش از 500000 مشتری دارد. این کشور قصد دارد در اوایل سال جاری به مرکز رمزارزی آسیا تبدیل شود.

داتوک چای وای لئونگ Datuk Chay Wai Leong، مدیر عامل بانک سرمایه گذاری کنانگا گفت: “ما مشتاقانه تلاش می کنیم نه تنها طیف گسترده ای از پیشنهادات مالی را در یک برنامه ایجاد کنیم، بلکه تولید ثروت را با دموکراتیک کردن خدمات مالی برای میلیون ها شهروند مالزی در سراسر کشور قابل دسترس تر کنیم.”

سوپر اپ، که از بلاکچین، امکانات حریم خصوصی و راه حل های امنیتی Ant Group استفاده می کند، همچنین دارای قابلیت هایی برای معاملات سهام و فارکس خواهد بود.