واریز مقادیر زیادی شیبا اینو به صرافی‌ها؛ آیا یک رویداد فروش گسترده در راه است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • واریز مقادیر زیادی شیبا اینو به صرافی‌ها؛ آیا یک رویداد فروش گسترده در راه است؟

اخیراً حجم معاملات شیبا اینو افزایش پیدا کرده و مقادیر زیادی از این توکن در حال واریز شدن به صرافی‌های بزرگ است. چنین نقل‌ و انتقالاتی عموماً به رویداد‌های فروش گسترده منتهی می‌شوند.

طبق داده‌ها، مقادیر قابل توجهی ار توکن SHIB به صرافی‌هایی مانند آپ‌بیت، بایننس و Crypto.com منتقل شده است. شایان ذکر است، تنها طی یک تراکنش حدود ۵۲ میلیارد توکن SHIB به ارزش تقریبی ۵۰۵۶۴۰ دلار به صرافی آپ‌بیت منتقل شد.

واریز مقادیر زیادی شیبا اینو به صرافی‌ها؛ آیا یک رویداد فروش گسترده در راه است؟

با تجزیه و تحلیل نمودار قیمت شیبا اینو، متوجه می‌شویم که قیمت آن روندی جانبی دارد. این روند نشان‌دهنده بلاتکلیفی معامله‌گران است و یک شکست در سطوح حمایت و مقاومت می‌تواند جهت بعدی حرکت قیمت را مشخص کند.
اگر افزایش واریز توکن‌های SHIB به صرافی‌ها منجر به افزایش فشار فروش و در پی آن، شکست سطوح حمایتی شود، شاهد کاهش قیمت خواهیم بود. برعکس، اگر در پی افزایش حجم و فشار خرید، مقاومت‌های بالاسری شکسته شوند، احتمالا یک روند صعودی ایجاد خواهد شد.
با توجه به تحرکات قیمت و فعالیت نهنگ‌ها، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران شیبا باید سطوح حمایت و مقاومت کلیدی را برای دریافت سیگنال‌های اولیه حرکت قاطعانه بازار، به دقت زیر نظر داشته باشند.