واکنش پلتفرم حریم خصوصی آزتک به مسدود شدن حساب های کاربران FTX

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 20 at 19 16 05 website blocked gID 4.jpg.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 - واکنش پلتفرم حریم خصوصی آزتک به مسدود شدن حساب های کاربران FTX

شبکه آزتک، یک پلتفرم قرارداد هوشمند برای افزایش حریم خصوصی در اتریوم، روز جمعه برای پاسخ به شکایات مشتریانی که توسط FTX، یکی از بزرگترین صرافی‌ های رمزارزی در جهان، به دلیل استفاده از خدمات آزتک، حساب‌ هایشان مسدود شده بود، در توییتر وارد عمل شد.

شبکه آزتک امروز در توییتی نوشت: «ما از گزارش‌ هایی مطلع هستیم که FTX به کاربران هشدار می‌ دهد که با آزتک تعامل نکنند. آزتک گفت که در حال حاضر اقدامات فعالی انجام داده تا اطمینان حاصل شود که «کاربران غیرقانونی» از سرویس آن استفاده نمی‌ کنند، که این کار را برای معامله گران اتریوم برای تعامل خصوصی با برنامه های دیفای آسانتر می‌ کند.

اوایل امروز، کالین وو (Colin Wu)، روزنامه‌ نگار چینی گزارش داد که FTX حساب یکی از مشتریان خود را که پول را به آدرس آزتک ارسال کرده بود مسدود کرده است. وو توئیت کرد که آزتک توسط FTX “به عنوان یک سرویس میکسر” شناسایی شده و صرافی به مشتریان خود توصیه می کند که از استفاده از این سرویس خودداری کنند.

آزتک می گوید که قبلاً تغییراتی را برای جلوگیری از پولشویی اعمال کرده است، از جمله کاهش نرخ سپرده ها و برداشت ها و تسهیل شناسایی آدرس هایی با احتمال خطر بالا. در توییتر آمده است: «ما در توقف رفتارهای غیرقانونی منفعل نخواهیم بود. این پروژه همچنین از طریق توییتر اعلام کرد که با FTX تماس گرفته و متعهد به “پیگیری گفتگو با تنظیم کننده های جهانی، نهادهای تبادل متمرکز و مصرف کنندگان است.”