ویتالیک بوترین به اپراتورهای نود یادآوری می کند که قبل از ارتقاء Bellatrix، کلاینت را به روز کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ویتالیک بوترین به اپراتورهای نود یادآوری می کند که قبل از ارتقاء Bellatrix، کلاینت را به روز کنند
747 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS91cGxvYWRzLzIwMjItMDkvZjY5MjYxNjctYzI2Yy00OGI1LWEwMDEtZjIzZTQwN2JjOGZjLmpwZw - ویتالیک بوترین به اپراتورهای نود یادآوری می کند که قبل از ارتقاء Bellatrix، کلاینت را به روز کنند

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به اپراتورهای نود یادآوری می کند که مشتریان خود را قبل از هارد فورک بلاتریکس(Bellatrix) که برای 6 سپتامبر(15 شهریور) در نظر گرفته شده است، ارتقا دهند.
کلاینت اتریوم نرم افزاری است که به نودهای اتریوم اجازه می دهد تا بلوک های روی بلاک چین و قراردادهای هوشمند را بخوانند. “نود” قطعه در حال اجرا نرم افزار مشتری است. برای اجرای یک نود، ابتدا باید یک برنامه کلاینت اتریوم را دانلود کنید. یک نود را می‌توان توسط نرم‌افزارهای مختلف مشتری اتریوم اجرا کرد که از نظر زبان برنامه‌نویسی مورد استفاده و پایه کد متفاوت است.

اپراتورهای نود اتریوم باید با به روز رسانی کلاینت های لایه اجماع قبل از دوره 144896 در Beacon Chain، از ارتقای Bellatrix پیروی کنند. به روز رسانی قرار است در ساعت 11:34:47 صبح UTC انجام شود. این ارتقا زنجیره PoS را با لایه اجرایی فعلی یکپارچه می کند و آخرین به روز رسانی کلید قبل از Merge است.

قبل از ارتقا بلاتریکس، 73.5 درصد از تمام اپراتورهای نود آماده Merge بودند، به این معنی که 26.5 درصد از اپراتورهای نود هنوز مشتریان خود را به روز نکرده بودند. بنیاد اتریوم هشدار داد که یک کلاینت به‌روزرسانی نشده با بلاک چین پیش فورک همگام می‌شود.