پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۹ فروردین ۱۴۰۳)

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

با توجه به داده‌های منتشرشده، برخی ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۳۱۹ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۲۶ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۱.۱۵ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۳ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۰.۳۳ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۰۹۵ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Akash Network امروز با رشد قیمتی ۱۱.۴۸ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Akash Network، نام رمزارزهای اکسلار (AXL) با ۶.۹۶ درصد افزایش قیمت و چیلیز (CHZ) با ۶.۰۲ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال نئو (NEO) با ۷.۳۵ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از NEO نیز، ارز دیجیتال استکس (STX) با ۷.۰۰ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال بیت تنسور (TAO)، با ۵.۱۵ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.