جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۹ خرداد ۱۴۰۳)

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۳۶ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۸۶ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۰.۹۸ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۵ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی نزولی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۳.۶۶ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۴۵۶ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال ریپل (XRP) امروز با رشد قیمتی ۰.۵۵ درصدی، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال زی‌کی سینک (ZK) با ۲۸.۸۴ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از zkSync نیز، ارز دیجیتال فانتوم (FTM) با ۱۸.۲۰ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال استارک نت (STRK)، با ۱۷.۱۲ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.