جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۱۱ تیر ۱۴۰۳)

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۳۲۸ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۵۴ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۴.۳۶ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۳ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۳.۹۳ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۴۸۶ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Ethereum Name Service امروز با رشد قیمتی ۲۹.۶۶ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Ethereum Name Service، نام رمزارزهای داگ ویف هت (WIF) با ۱۹.۲۶ درصد افزایش قیمت و بیم (BEAM) با ۱۲.۹۳ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال کاسپا (KAS) با ۳.۰۸ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Kaspa نیز، ارز دیجیتال لئو (LEO) با ۰.۸۷ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال لایت کوین (LTC)، با ۰.۲۸ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.