پرواز اتریوم به دنبال بیت کوین؛ آیا هدف ۳،۵۰۰ دلاری نزدیک است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

با عبور قیمت بیت کوین از مرز ۴۰ هزار دلار، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان هم به این رالی صعودی پیوست. در زمان نگارش این خبر، اتریوم در محدوده قیمتی ۲،۲۴۵ دلار معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته، ۴ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، نزدیک به ۱۰ درصد رشد دارد.

پرواز اتریوم به دنبال بیت کوین؛ آیا هدف ۳،۵۰۰ دلاری نزدیک است؟

در این میان، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که با بریک آوت قیمت اتریوم از سطح ۲،۲۰۰ دلار، این ارز دیجیتال می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. برای مثال، علی مارتینز، تحلیلگر مشهور، پیشنهاد می‌کند که قیمت فعلی اتریوم در بالای سطح ۲ هزار دلار، یک فرصت مناسب برای خرید است. مارتینز به داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم IntoTheBlock اشاره می‌کند که نشان می‌دهد حجم قابل‌توجهی از این رمزارز، حدود ۴۳٫۸ میلیون ETH، در محدوده ۱،۹۰۰ تا ۲،۱۰۰ دلار توسط ۵٫۸۵ میلیون کیف پول خریداری شده است.

به گفته مارتینز، این محدوده قیمتی خاص ممکن است در سال‌های آینده به سطح حمایتی قابل‌توجهی برای اتریوم تبدیل شود. از این رو، او ادعا می‌کند که ممکن است زمان خوبی برای سرمایه‌گذاران جهت ورود به بازار اتریوم باشد.
مارتینز در ادامه خاطرنشان می‌کند که اگر اتریوم به یک کندل هفتگی ثابت بالای ۲،۱۵۰ دلار برسد، می‌تواند به سمت ۲،۶۰۰ دلار افزایش یابد و حتی، احتمال رسیدن آن به سطوح بالاتر، به طور بالقوه تا ۳،۵۰۰ دلار، وجود دارد.
از سوی دیگر، بلاکچین اتریوم همچنان به پیشرفت خود ادامه می‌دهد و بر اساس آخرین گزارش‌ها، مصرف انرژی خود را به میزان خیره‌کننده ۹۹ درصد کاهش داده است.