پشتیبانی پلتفرم Degenscore از NFT دوج کوین

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 23 at 08 57 51 FVjpoUT443434344333f.webp WEBP Image 1200 × 675 pixels — Scaled 95 - پشتیبانی پلتفرم Degenscore از NFT دوج کوین

پلتفرم Degenscore، یک سرویس محبوب برای ساخت رزومه بر روی یک زنجیره، اعلام کرده است که اکنون از Doge NFT پشتیبانی می کند. دوجن اسکور یکی از پلتفرم هایی است که به کاربران اجازه می دهد تا سطح فعالیت خود  با پروتکل های مالی غیرمتمرکز مختلف را مشاهده کنند. طرفداران این پروژه NFT، اکنون می توانند با تعامل با پروژه، امتیاز دوجن اسکور را کسب کنند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، یک توکن NFT که نشان دهنده میم کوین نمادین “Doge” در سال 2010 (1399) است، ژوئن گذشته (خرداد 1400) به قیمت 4 میلیون دلار فروخته شد. آتسوکو ساتو، معلم مهدکودک ژاپنی که با الهام از سگ شیبا اینو به نام کابوسو، آن را ساخته است.

چند ماه بعد، PleasrDAO شروع به فروش کسری آن از طریق پلتفرمی به نام Fractional.art که NFTها را به بخش های کوچکتر تقسیم می کند، کرد. توکن های تکه تکه شده DOG نامیده می شدند.

مالکیت کسری این امکان را برای خریداران عادی فراهم می‌ کند که بخشی از یک NFT گران قیمت را دریافت کنند که قبل از این قادر به خرید کل آن نبودند. این امر دسترسی وسیع تری به این بخش رو به رشد فراهم می کند. صاحب اثر هنری آن را در یک خزانه از یک پلتفرم خاص قرار می دهد که امکان صدور توکن های NFT ERC-20 را فراهم می کند.

200 کیف پول با بیش از یک میلیون توکن DOG وجود دارد. به طور کلی، بیش از 10000 کاربر درحال حاضر در پروژه Dogecoin NFT سرمایه گذاری کرده اند.