پلتفرم Mailchimp خبرنامه های رمزارزی، از جمله Messari و Edge را سرکوب می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پلتفرم Mailchimp خبرنامه های رمزارزی، از جمله Messari و Edge را سرکوب می کند
Screenshot 2022 08 11 at 10 11 32 Mailchimp gID 1.png.webp WEBP Image 1536 × 864 pixels — Scaled 74 - پلتفرم Mailchimp خبرنامه های رمزارزی، از جمله Messari و Edge را سرکوب می کند

پلتفرم ایمیل مارکتینگ Mailchimp در این هفته حساب‌ های سازندگان محتوا و رسانه‌ های مرتبط با رمزارزها را به حالت تعلیق درآورده است.

لیست مشتریان آسیب دیده شامل کیف پول رمزارزی غیرامانی Edge، شرکت اطلاع رسانی رمزارزی Messari و Decrypt است که بیش از چهار سال از Mailchimp برای خبرنامه خود استفاده کرده اند.

رایان سلکیس (Ryan Selkis)، بنیانگذار مساری، روز چهارشنبه در پستی در Mailchimp نوشت: «از اینکه در 48 ساعت گذشته برخی از معتبرترین برندهای رمزارزی را از دسترسی به پلتفرم خبری محدود کردید متشکرم. شما حرف ما را ثابت می کنید. Mailchimp و همه سانسور کننده های خبری باید نابود شوند.»

جرد رونیس (Jared Ronis)، مدیر بازاریابی مساری افزود: «حتی یک هشدار هم داده نشده است، ما حتی نمی‌ توانیم به لیست مشترکین خود دسترسی پیدا کنیم. اگر مدیریت Mailchimp در مورد مشتریان رمزارزی اینقدر تصادفی و فوری تصمیم می گیرد، به این فکر می کنم که در مقابل افراد شرور واقعی چگونه اقدام می کند.»

مجموعه ای از ممنوعیت های اخیر

در دو هفته گذشته چندین گزارش در جامعه رمزارزی توییتر مبنی بر تعلیق حساب های Mailchimp وجود داشته است. مشکلات Edge از روز دوشنبه زمانی شروع شد که شرکت در حال آماده شدن برای ارسال خبرنامه دو هفته‌ ای خود بود. هنگامی که مدیر انجمن، جولی گارسیا تلاش کرد به حساب کاربری ود وارد شود، به عنوان یک حساب “غیرفعال شده” نمایش داده شد.

مدیر عامل کیف پول Edge، پائول پوی (Paul Puey) معتقد است که مشکل از “ایمیل قدیمی و خوب” است که هنوز به Web3 وارد نشده است.