جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پلتفرم Poolz Finance با شبکه نقدینگی کریپتو، Kyber، متحد می شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

00 POOLZ X KYBER - پلتفرم Poolz Finance با شبکه نقدینگی کریپتو، Kyber، متحد می شود

پلتفرم غیرمتمرکز زنجیره ای IDO، به نام Poolz Finance همکاری خود را با Kyber Network، یک مرکز نقدینگی ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است. از طریق این همکاری، Poolz یک برنامه کمک مالی را معرفی می کند که به سرعت بخشیدن به رشد پروژه های استفاده از KyberSwap کمک می کند.

به بیان ساده، این مشارکت به بهره‌برداری از پروژه‌های آینده‌نگر متعدد، از ابتدا تا انتها، کمک می‌کند و در عین حال زیرساخت‌های مورد نیاز برای رشد آنها را فراهم می‌کند. با این اوصاف، پروژه‌های جدیدی که از طریق Poolz Finance راه‌اندازی شده‌اند، می‌توانند فوراً نقدینگی توکن‌های خود را به طور مؤثر در KyberSwap فراهم کنند.

علاوه بر این، این اتحاد تازه شکل گرفته عمدتاً بر سه نقطه متمرکز خواهد بود. اول، Poolz به دنبال سرمایه گذاری متقابل چندگانه با شبکه Kyber است. دوم، پروژه‌های KyberSwap اکنون می‌توانند برای کمک‌های مالی از هر دو طرف درخواست دهند. سوم، پروژه ها این شانس را دارند که به عنوان شرکای متقابل IDO اقدام کنند.

به گفته تیم پولز فایننس، یکی از اهداف این پلتفرم تغییر جذب سرمایه DeFi و تقویت رشد سریع پروژه های نوآورانه بوده است. آنها در ادامه اظهار داشتند: “همکاری با شبکه Kyber دقیقاً در این دیدگاه ما نقش دارد. ما معتقدیم که می‌توانیم در کنار شبکه Kyber در رأس توسعه چندین پروژه پیشرفته DeFi باشیم و جایگاه خود را به عنوان سکوی پرتاب DeFi مستحکم کنیم.”

در همین حال، ویکتور تران(Victor Tran)، مدیرعامل شبکه Kyber نظر خود را در مورد این مشارکت بیان کرد:

“هدف KyberSwap این است که بهترین دکس آگنوستیک زنجیره ای باشد. هدف نهایی ارائه بهترین تجربه، کارایی، سرعت و امنیت به کاربران است. شناسایی، پشتیبانی و راه‌اندازی نسل بعدی غول‌های DeFi همراه با Poolz یک مکمل بی نقص برای DNA ما است؛ تفکر بلندمدت، عملکرد درست توسط کاربران و سازندگان و تمرکز قوی بر ساخت اکوسیستم.”