پولکابریج سفر خود را در بلاکچین هارمونی پس از دریافت کمک هزینه آن آغاز می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پولکابریج سفر خود را در بلاکچین هارمونی پس از دریافت کمک هزینه آن آغاز می کند

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، به عنوان یکی از بزرگترین داستان های موفقیت در اکوسیستم کریپتو ظاهر شده است و ظرف دو سال به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است. صدها پروتکل وجود دارد که بسیاری از آنها اغلب کلاهبرداری هستند و بنابراین بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند تنها پروتکل هایی که امنیت کافی را تضمین می کنند و دارای عملکرد زنجیره ای متقابل هستند به Defi 2.0 می رسند. یکی از این پروتکل ها PolkaBridge است که اخیراً کمک مالی بلاکچین را نیز دریافت کرده است.

پولکابریج، مجموعه ای چند زنجیره ای برای سرویس های دیفای و NFT در حال ظهور است. این پلتفرم پس از دریافت 50,000 دلار کمک مالی برای یکپارچه سازی و توسعه بلاکچین پس از تایید پیشنهاد آن توسط جامعه، قرار است اولین تراکنش خود را در بلاکچین Harmony انجام دهد. هارمونی یک بلاکچین سازگار با EVM است که تمرکز ویژه‌ای بر ساخت پل‌های زنجیره‌ای متقابل با بلاکچین‌های مختلف دارد و به ارتقای مقیاس‌پذیری در حوزه رمزنگاری کمک می‌کند. نقاط اصلی فروش به پردازش فوری و کارمزدهای پایین تراکنش مربوط می شود. پولکابریج با برخی از برترین قراردادهای هوشمند پشتیبانی از بلاکچین مانند اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و چندین زنجیره دیگر سازگار است و آن را به یک پلتفرم پرسود برای پروتکل ضمیمه زنجیره متقابل تبدیل می کند.

پولکابریج جایزه معتبر هارمونی را به اتفاق آرا برنده شد، همانطور که منابع تأیید کردند که هیچ مخالفتی با کمک هزینه توسعه از طرف تیم یا جامعه وجود ندارد. پولکابریج آماده گسترش به یک اکوسیستم نوظهور است و امیدوار است که تخصص خود را به بلاکچین هارمونی بیاورد. تیم هارمونی پشتیبانی فنی و بازاریابی را ارائه خواهد کرد.

این مشارکت برای جامعه پولکادات چه معنایی دارد؟

پولکابریج یا پل پولکا به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را در پلتفرم پولکادات مبادله کنند و کاربران همچنین می توانند با افزودن نقدینگی، وام دهی و فارم درآمد انفعالی داشته باشند. برخی از ویژگی‌های کلیدی که پولک بریج را به چنین پلتفرمی سودآور و قابل استفاده تبدیل می‌کند، شامل پاداش‌های تراکنش بالا است که در آن کاربر می‌تواند 90 درصد کارمزد تراکنش را با ارائه نقدینگی به استخرهای نقدینگی کسب کند.

مشارکت با بلاکچین هارمونی همچنین با این واقعیت تقویت می شود که هر دو پروژه دارای رفتار یکسانی از جمله سازگاری چند زنجیره ای و ارائه گسترده ترین پوشش ممکن برای معامله گران هستند. پولکابریج کمک مالی را تحت دسته راه اندازی هارمونی دریافت کرد که برای پروژه های امیدوارکننده ای که می تواند اکوسیستم هارمونی را بهبود بخشد، بودجه ارائه می دهد.

پولکابریج یک پلتفرم غیرمتمرکز جامع در برنامه های مالی است. انتظار می رود اکوسیستم پولکابریج شامل AMM زنجیره ای متقابل، فارم، وام دهی، پلتفرم جمع آوری سرمایه (Launchpad)، پیش بینی، NFT و موارد دیگر باشد. تمام محصولات با مرکزیت پولکادات توسعه خواهند یافت. پولکابریج لانچ پد، محصولات اختصاصی سرمایه گذاری و بازارساز چند زنجیره ای خودکار (AMM) خود را به بلاکچین هارمونی گسترش خواهد داد. این به هر دو پروژه اجازه می دهد تا دوره جدیدی از همکاری و پیشرفت را آغاز کنند.

پولکابریج آینده دیفای است

پولکابریج با وجود صدها توکن دیفای در حال گردش در بازار متمایز است و یکی از برجسته ترین دلایل موفقیت آن طراحی یک صرافی غیرمتمرکز از نوع بازارساز چند زنجیره ای خودکار است که به کاربران امکان می دهد همزمان سوآپ یا معامله دارایی های مختلف را در بلاکچین های متفاوت انجام دهند. این محصول پرچمدار پولکابریج است و از اتریوم، پالیگان، سولانا، پولکادات و زنجیره هوشمند بایننس پس از استقرار کامل پشتیبانی می کند.

کاربران می توانند اتریوم را با توکن پولکابریج (PBR) در بلاکچین اتریوم مبادله کنند و همچنین BNB را با توکن PolkaWar (PWAR) مبادله کنند. همه از یک پلتفرم. پولکابریج که یک صرافی غیرمتمرکز چند زنجیره ای AMM است، برای هر سوآپ 0.2 درصد کارمزد دریافت می کند که 80 درصد آن به ارائه دهندگان نقدینگی و 20 درصد باقی مانده به کیف پول ارسال می شود که بعداً برای بازخرید توکن PBR بومی و توکن سوزی استفاده می شود.

 

 

اين مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئوليت آن با آکادمی زرین سیگنال   نمی باشد.

منبع: coinquora