پپه قورباغه در نهایت بیت کوین را هم پشت سر گذاشت!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

بر اساس داده‌های منتشرشده توسط پلتفرم لونار کراش (LunarCrush)، میم کوین پپه (PEPE) شاهد افزایش احساسات اجتماعی خود بوده و بحث و گفتگوها و منشن‌های آن در شبکه‌های اجتماعی، به میزان قابل‌توجهی بیشتر شده است.

لازم به ذکر است که افزایش فعالیت‌های اجتماعی، مشارکت بسیار بالای جامعه در پست‌های اجتماعی را نشان می‌دهد و با لایک‌ها، ری‌توییت‌ها، نظرات، بوکمارک‌ها، مشارکت‌های تاثیرگذار در حساب کاربری و موارد دیگر، اندازه‌گیری می‌شود.

در همین راستا، تیم لونار کراش گزارش می‌دهد که فعالیت‌ها و تعاملات اجتماعی مربوط به پپه افزایش یافته و حتی از شیبا اینو (SHIB) و بیت کوین (BTC) هم پیشی گرفته است. به گزارش این پلتفرم تحلیلی، بیت کوین رتبه دوم را در فعالیت‌های تعامل اجتماعی به دست آورده، در حالی که شیبا اینو در جایگاه هفتم قرار دارد.
پس از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توییتی به طور غیرمستقیم از پپه نام برد، هیاهوی پیرامون این میم کوین بار دیگر افزایش یافت. ماسک در پست خود، اصلاحات قانون اساسی را با استفاده از شخصیت پپه قورباغه توضیح داده بود. قیمت رمزارز PEPE در واکنش به این توییت ماسک به طور غیرمنتظره‌ای افزایش یافت. از طرفی، کمپین ایردراپ ۱ میلیارد پپه در صرافی Gemini هم در افزایش فعالیت‌های اجتماعی مربوط به پپه نقش مهمی داشته است.
همان‌طور که در اخبار قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، مدیر حقوقی صرافی کوین بیس اخیرا از جامعه پپه کوین عذرخواهی کرد. این صرافی یک روز قبل از آن، در ایمیلی، میم الهام‌بخش پپه کوین را «نماد نفرت» نامیده بود.