پیش‌بینی اهداف قیمتی اتریوم در سال ۲۰۲۴ توسط تحلیلگر معروف بازار!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پیش‌بینی اهداف قیمتی اتریوم در سال ۲۰۲۴ توسط تحلیلگر معروف بازار!

قیمت بیت کوین (BTC) در آستانه تأیید احتمالی ETF اسپات این ارز دیجیتال در ایالات متحده، 7 درصد افزایش یافت و از مرز 45000 دلار گذشت. آلت‌کوین‌ها نیز از این افزایش قیمت پیروی کردند و در همین راستا، قیمت اتریوم (ETH) بار دیگر با افزایش 5 درصدی به 2400 دلار نزدیک شد.
شاخص‌های آن‌چین اتریوم نشان می‌دهند که در آینده افزایش بسیار بیشتری در پیش است و پیش‌بینی‌ می‌شود که قیمت ETH تا پایان سال جدید، تا 10000 دلار افزایش یابد.
علی مارتینز، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، یک چشم‌انداز صعودی را برای اتریوم متصور است. مارتینز با تأکید بر عدم وجود موانع عرضه قابل‌توجه که می‌تواند راه را برای سودهای بالقوه تا 2700 دلار یا فراتر از آن هموار کند، مسیری امیدوارکننده را برای اتریوم ترسیم کرد.

علاوه بر این، تقاضای بالایی در 2000 دلار وجود دارد و این سطح می‌تواند به عنوان یک حمایت قوی عمل کند. مارتینز خاطرنشان کرد که طبق داده‌ها، اهداف قیمتی قابل توجه بعدی برای اتریوم، 3830 و 5100 دلار خواهند بود.
یکی دیگر از شاخص‌های مثبت اتریوم، کاهش شدید موجودی آن در صرافی‌ها است. موجودی توکن‌های ETH در صرافی‌ها از زمان آغاز به کار این بلاکچین، به یک کف بی‌سابقه رسیده است. اتریوم موجود در صرافی‌ها اکنون تنها 8.04 درصد از کل موجودی ETH را شامل می‌شود. کاهش موجودی در صرافی‌ها به طور کلی به عنوان یک نشانه‌ صعودی تلقی می‌شود.

از طرفی، ویتالیک بوترین، خالق و هم‌بنیان‌گذار اتریوم، اخیراً نقشه راهی را به اشتراک گذاشته و در آن، فرآیند بهبود کارایی سیستم اثبات سهام (PoS) این بلاکچین را مشخص کرده است. این خبر نیز می‌تواند به نوبه خود به رشد قیمت ETH کمک کند.