پیش‌بینی تحلیلگران درباره بازار آلت‌کوین‌ها؛ رشد دوباره قیمت‌ها در راه است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پیش‌بینی تحلیلگران درباره بازار آلت‌کوین‌ها؛ رشد دوباره قیمت‌ها در راه است؟

تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، رکت کپیتال، معتقد است که بازار آلت کوین‌ها به طور مداوم در حال آزمایش سطوح تاریخی می‌باشد که از نظر تکنیکال، پیش از یک رشد قابل‌توجه مشاهده می‌شوند.
از طرف دیگر، به گفته ویل کلمنت، تحلیلگر، گردش استیبل کوین‌ها در ۹۰ روز گذشته ۳.۵ درصد افزایش یافته که می‌تواند به عنوان سیگنالی برای بریک آوت احتمالی در بازار آلت کوین‌ها در نظر گرفته شود.

تشکیل یک الگوی مثلث متقارن در نمودار روزانه ارزش بازار آلت کوین‌ها نیز می‌تواند تاییدکننده این بریک آوت احتمالی باشد.

پیش‌بینی تحلیلگران درباره بازار آلت‌کوین‌ها؛ رشد دوباره قیمت‌ها در راه است؟

اگر این شاخص یک روند صعودی را تجربه کند، ممکن است با بریک آوت از مقاومت ۷۴۷.۹۸۸ میلیارد دلار و تبدیل آن به یک حمایت، سعی در آزمایش سطح ۸۷۴.۲۷۸ میلیارد دلار داشته باشد.
در طرف مقابل، شکل گرفتن یک روند نزولی و شکست از پایین این الگو ممکن است منجر به آزمایش مجدد حمایت ۶۸۴.۵۶۶ میلیارد دلاری در ۷۲ ساعت آینده شود. در این صورت و با ادامه فروش، این شاخص احتمالاً می‌تواند تا ۶۲۱.۰۸۵ میلیارد دلار کاهش یابد.
شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه ارزش بازار آلت کوین‌ها نشان‌دهنده یک اصلاح موقت در ۴۸ ساعت آینده هستند. هر دو شاخص واگرایی-همگرایی میانگین متحرک (MACD) و شاخص قدرت نسبی (RSI)، کاهش در قدرت خریداران را نشان می‌دهند. خط MACD زیر خط سیگنال قرار گرفته که نشان می‌دهد ارزش بازار آلت کوین‌ها وارد روند نزولی شده است. در همین حال، RSI به زیر میانگین متحرک ساده (SMA) کاهش پیدا کرده که در واقع نشان‌دهنده افزایش قدرت خرس‌ها و فروشنده‌ها در بازار است.