پیش‌بینی عملکرد دوج کوین، شیبا اینو و بانک در سال ۲۰۲۴ توسط تحلیلگران!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • تحلیل
  • پیش‌بینی عملکرد دوج کوین، شیبا اینو و بانک در سال ۲۰۲۴ توسط تحلیلگران!

علی‌رغم افت نسبی ارزش بازار کریپتو در روزهای اخیر که تا حدی به دلیل تغییر پویایی بازار و واکنش‌های سرمایه‌گذاران است، تحلیلگران در حال شناسایی عواملی هستند که از احیای دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و بانک (BONK) در سال ۲۰۲۴ خبر می‌دهند.

دوج کوین

دوج کوین، میم کوین برتر بازار، اخیرا با چالش‌هایی مواجه شده است. قیمت این رمزارز پس از بریک آوت از ۰٫۱۱ دلار در سه هفته گذشته، بیش از ۱۶ درصد کاهش یافته است. با این حال، دوج کوین همچنان توانسته قیمت خود را بالاتر از سطح حمایتی ۰٫۰۸۷ دلار حفظ کند.

دوج کوین علی‌رغم اینکه با فشار فروش مواجه است، اما پتانسیل بازگشت به محدوده ۰٫۱۵ تا ۰٫۲۰ دلار را دارد. به گفته Big Chonis، تحلیلگر تکنیکال، یک الگوی پرچم صعودی در نمودار دوج کوین در حال شکل‌گیری است که می‌تواند یک حرکت «نسبتا سریع» را به سمت بالا آغاز کند.

meme-coins-dogecoin-shiba-inu-bonk-2024

در همین حال، تحلیلگر دیگری به نام Jackis نیز به افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد دوج کوین اشاره کرده است؛ زیرا ایلان ماسک اخیرا اعلام کرده که خدمات پرداخت پلتفرم X (توییتر سابق) در سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی خواهد شد. به گفته این تحلیلگر، چنین اقدامی می‌تواند قیمت دوج کوین را به ۱ دلار برساند.

شیبا اینو

شیبا، یکی دیگر از میم کوین‌های محبوب در بازار، اخیرا شاهد فعالیت قابل‌توجهی از سوی سرمایه‌گذاران و جامعه بوده است. داده‌های پلتفرم ردیابی Whale Alert حاکی از حرکت عظیم ۴٫۲۵ تریلیون توکن SHIB بین کیف‌پول‌ها است که علاقه شدید سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد.

علاوه بر این، جامعه شیبا به طور فعال در سوزاندن توکن‌ها مشارکت داشته است. در نتیجه این تلاش‌ها، قیمت شیبا در ۳۰ روز گذشته، ۲۷٫۵ درصد افزایش یافته است.

meme-coins-dogecoin-shiba-inu-bonk-2024

صرف‌نظر از نوسانات اخیر قیمت، تحلیلگر تکنیکال Kaleo توصیه کرده که از شیبا غافل نشوید. او با اشاره به بریک آوت اخیر قیمت اتریوم به بالای ۲،۳۰۰ دلار، گفت که انتظار دارد شیبا نیز همین روند را دنبال کند: «(من) تعجب نمی‌کنم اگر یک کندل سبز بزرگ دیگر شبیه کندل اکتبر ۲۰۲۱ ببینیم، زمانی که (شیبا اینو) سرانجام از این محدوده خارج شد.»

بانک

بانک، میم کوینی که به سرعت در شبکه سولانا محبوبیت پیدا کرد، کاهش قابل‌توجهی را در قیمت خود تجربه کرده است. طی دو هفته گذشته، ارزش این میم کوین ۴۱ درصد کاهش یافت. به این ترتیب، قیمت بانک در حال حاضر بیش از ۵۸ درصد با اوج ۰٫۰۰۰۰۳۴۱۶ دلاری خود در ۱۵ دسامبر، فاصله گرفته است.

با این حال، با ارزش بازار ۸۸۷ میلیون دلاری، بانک همچنان سومین میم کوین بزرگ بازار پس از دوج کوین و شیبا است.

meme-coins-dogecoin-shiba-inu-bonk-2024

با وجود افت اخیر قیمت بانک، یک تحلیلگر تکنیکال با نام مستعار Cold Blooded Shiller می‌گوید که این میم کوین در آخرین منطقه تثبیت قبل از انفجار به سمت بالا بوده و برای یک جهش بالقوه آماده می‌شود. با این حال، او با توجه به تعداد افرادی که منتظر بازگشت قیمت این میم کوین هستند، به کاربران توصیه کرد که با احتیاط عمل کنند.