پیش‌بینی قیمت شیبا اینو تا پایان سال ۲۰۲۳ توسط هوش مصنوعی گوگل!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو تا پایان سال ۲۰۲۳ توسط هوش مصنوعی گوگل!

پس از موفقیت ربات هوش مصنوعی ChatGTP که با استقبال بالایی از سوی کاربران مواجه شد، محصولات جدیدی وارد این فضا شدند، از جمله Bard گوگل که توانایی خود را در پیش‌بینی روند قیمتی در بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است.
در همین راستا، پلتفرم Finbold از ابزار Bard درخواست کرده تا در مورد قیمت احتمالی شیبا اینو (SHIB) تا پایان سال 2023 اطلاعاتی ارائه دهد. این چت بات همانطور که پیش‌بینی می‌شد از پیش‌بینی قطعی قیمت شیبا امتناع کرد، اما سطوح قیمتی را که شیبا ممکن است به آنها برسد، ارائه کرده است.

طبق گزارش‌ها، ابزار Bard گوگل گفته که این امکان وجود دارد که قیمت توکن شیبا اینو تا پایان سال 2023 به 0.000010 دلار برسد و اذعان داشت که “این افزایش قابل‌توجهی را نسبت به قیمت فعلی 0.0000085 دلار نشان می‌دهد.” در واقع، این ابزار، رشد 17.65 درصدی را برای این میم کوین متصور شده است.
علاوه بر این، این ابزار هوش مصنوعی سایر پیش‌بینی‌های قیمت شیبا برای سال 2023 از منابع مختلف را نیز نمایش داده است. این منابع مختلف، از جمله CoinPriceForecast و PricePrediction، میانگین قیمتی شیبا را 0.00001125 دلار پیش‌بینی کرده‌اند که نزدیک به پیش‌بینی‌های Bard است.

پیش‌بینی قیمت شیبا اینو تا پایان سال ۲۰۲۳ توسط هوش مصنوعی گوگل!همانطور که Bard اشاره کرده، عوامل متعددی وجود دارند که می‌توانند به رشد قیمت SHIB در سال 2023 کمک کنند، از جمله پذیرش فزاینده توسط سرمایه‌گذاران سنتی، رشد بیشتر اکوسیستم شیبا و همچنین، پوشش خبری مثبت از این ارز دیجیتال در بازار.
در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده قیمتی 0.000008488 دلار معامله می‌شود که بیانگر رشد قیمتی 0.46 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با این حال، شیبا در هفته گذشته 2.33 درصد و نسبت به ماه قبل 19.60 درصد از ارزش خود را از دست داده است.