پیش‌بینی قیمت BONK پس از لیست شدنش در صرافی‌های بزرگ!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

قیمت ارز دیجیتال بانک (BONK)، میم کوینی با تم سگ، پس از لیست شدن در صرافی بایننس در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافت. قبل از این، Bonk در صرافی‌های کوکوین و کوین‌بیس لیست شده بود. حجم معاملات این میم کوین نیز در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲۱ درصدی به ۱,۵۲۰,۳۲۳,۲۹۴ دلار افزایش یافت.
با توجه به داده‌های کوین‌مارکت کپ، تنها در عرض ۱۲ ساعت، Bonk از رتبه ۶۹ به ۴۳ لیست بزرگ‌ترین دارایی‌های رمزارزی صعود کرد. در حال حاضر، Bonk با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴۱۵ دلار معامله می‌شود که از قیمت شیبا اینو (SHIB) پیشی گرفته است.

علاوه بر این، افزایش محبوبیت Bonk در بحث‌های شبکه‌های اجتماعی نیز مشهود است، به صورتی که ۷ درصد از کل بحث‌های مربوط را به خود اختصاص داده است.
با این حال، شاخص‌های کلیدی نشان می‌دهند که این توکن در حال حاضر بیش از حد خریداری شده است، به طوری که شاخص قدرت نسبی (RSI) در ۸۶.۵۱ و شاخص جریان نقدینگی (MFI) در ۷۸.۷۰ است. شاخص جریان پول چایکین (CMF) بالای صفر است که نشان‌دهنده روند صعودی و جریان ورود نقدینگی به بازار Bonk است.

پیش‌بینی قیمت BONK پس از لیست شدنش در صرافی‌های بزرگ!

در بازار مشتقه، حجم معاملات Bonk در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲۵۴ درصد افزایش یافته است. سود باز این میم کوین نیز با ۱۰۲ درصد افزایش به ۲.۶۵ میلیون دلار رسیده است.
اما نکته قابل توجه، منفی شدن نرخ فاندینگ ریت این میم کوین در صرافی‌ها برای اولین‌ بار در سه روز گذشته است. این نشان می‌دهد که در حالی که قیمت این توکن در ۱۲ ساعت گذشته به بالاترین حد خود رسیده است، بسیاری از معامله‌گران با پیش‌بینی کاهش قیمت، موقعیت‌های فروش باز کرده‌اند.

پیش‌بینی قیمت BONK پس از لیست شدنش در صرافی‌های بزرگ!