پیش‌بینی مدیر ارشد حقوقی ریپل درباره آینده این ارز در سال ۲۰۲۴!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پیش‌بینی مدیر ارشد حقوقی ریپل درباره آینده این ارز در سال ۲۰۲۴!

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل (XRP)، اخیراً نکاتی را درباره آینده ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۴ ارائه نموده و در مورد اختلاف حقوقی جاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، تأثیر قوه قضائیه بر مقررات صنعت رمزارزها و چالش‌های قانونی در کنگره آمریکا، بحث کرده است.
آلدروتی انتظار حل و فصل احتمالی دعوی حقوقی ریپل با SEC را در سال ۲۰۲۴ دارد. همچنین وی نگرانی‌هایی را در مورد عملکرد مداوم SEC در مورد قانون‌گذاری از طریق اجرا و پیامدهای آن بر صنعت رمزارزها، مطرح کرده است.
آلدروتی همچنین نقش قوه قضاییه در مهار تجاوزات از وظایف خود برای SEC را پیش‌بینی می‌کند و معتقد است که درگیری‌های حقوقی مداوم شاید به رویارویی در دادگاه عالی ایالات متحده تبدیل شود.

در مورد مقررات، آلدروتی انتظار دارد که بین قانون‌گذاران ایالات متحده در مورد لزوم مقررات در حوزه ارزهای دیجیتال اتفاق نظر وجود داشته باشد. با این حال، او یک بن‌بست در اجرایی کردن مقررات را پیش‌بینی می‌کند. در مقایسه با کشورها در وضوح و نوآوری نظارتی، این موضوع می‌‌تواند شرکت‌های رمزارزی آمریکایی را آسیب‌پذیر نماید.
طرفداران و علاقه‌مندان استدلال می‌کنند که نبرد قانونی ریپل با SEC مانع رشد و پذیرش آن در ایالات متحده شده است. با استناد به شواهدی از ۳ سال گذشته برای حمایت از این ادعا و علی‌رغم موفقیت جهانی ریپل، جان دیتون، وکیل مدافع ریپل، نیز معتقد است که این موضوع تأثیر منفی زیادی بر پذیرش XRP در ایالات متحده داشته است.