پیش بینی متخصصان Finder درباره آینده ایپ کوین چیست

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

ایپ کوین - پیش بینی متخصصان Finder درباره آینده ایپ کوین چیست

وبسایت Finder.com به تازگی گزارش را منتشر کرده است که در آن با نظرسنجی از 36 متخصص فناوری مالی (فین‌تک) قیمت آینده ایپ کوین (APE) را پیش‌بینی می کند. این ارز دیجیتال اخیراً با ایجاد موج‌هایی قدرتمند، موفق شده است تا روز 28 آوریل (8 اردیبهشت) خود را به جایگاه بیست و پنجم در بازار ارزهای رمزنگاری شده برساند. علاوه بر این، روز پنجشنبه APE با لمس تراز 26.70 دلار بالاترین رقم تاریخی خود را به ثبت رساند. هرچند، از آن زمان تاکنون 15٪ از ارزش خود را از دست داده است.

در نظرسنجی Finder پیش بینی می شود قیمت هر واحد APE تا پایان سال جاری به 27.70 دلار و تا پایان سال 2025، به 25 دلار خواهد رسید. 50 درصد از این گروه معتقدند زمان فروش APE فرا رسیده است، 33 درصد از این 36 متخصص فین‌تک اصرار دارند که مردم باید apecoin را فعلاً نگه دارند و 17 درصد می‌گویند هنوز باید خرید کرد. سه چهارم این شرکت کنندگان نیز باور دارند که ایپ کوین (APE) به سادگی می تواند یکی دیگر از میم کوین های محبوب مانند DOGE یا SHIB باشد.

دیدگاه دیمیتریوس سالامپاسیس (Dimitrios Salampasis)، مدرس فین‌تک در دانشگاه فناوری سوئینبرن، نسبت به APE بسیار خوش‌بینانه است و فکر می‌کند این ارز می تواند تا پایان سال به ۴۵ دلار هم برسد. اگرچه، Salampasis معتقد است که APE تا سال 2030 فقط 10 دلار ارزش خواهد داشت. استدلال Salampasis این است که هیجان‌ فعلی بازار برای NFTها بر قیمت این ارز تاثیر گذاشته است. وی معتقد است این دسته از دارایی‌های رمزنگاری شده به تدریج ناپدید می‌شوند و ارزش خود را از دست می‌دهند، زیرا پتانسیل‌های کاربردی آنها بی‌اهمیت و ناچیز است. حتی مدیر Digitalx معتقد است که ارزش ایپ کوین تا سال 2030 به صفر خواهد رسید.

بنیانگذار Finder.com نیز معتقد است APE می تواند تا سال 2030 به 100 دلار برسد، اما پیش بینی او در سال 2022 بسیار کمتر از این رقم بود. این درحالی است که مدیر Digitalx فکر می کند ارزش فعلی APE بر اساس تبلیغات زیاد تعیین شده است به همین خاطر او فکر می کند تا سال 2030 ارزش یپ کوین صفر خواهد بود. هری در گزارشی توضیح داد:

«به نظر می‌رسد این یک بازی آشکار تبلیغاتی برای DAOs، Web3 و BAYC/Degen باشد. هزاران مورد از هایپ کوین ها را دیده‌ایم که برای وارد کردن سرمایه های خرد طراحی شده و دوامی ندارند».