جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پی پال دفتر خود در سانفرانسیسکو را می بندد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

111111 3 - پی پال دفتر خود در سانفرانسیسکو را می بندد

طبق گزارش ها، پی پال(PayPal) در حالی که دفتر مرکزی در نزدیکی سان خوزه(San Jose) در دسترس کارمندان باقی خواهد ماند، دفتر خود را در سانفرانسیسکو می بندد.
بر اساس گزارش چهارشنبه TechCrunch، این شرکت پرداخت، دفاتر خود را در مرکز شهر سانفرانسیسکو می‌بندد. در زمان انتشاراین مقاله ، پی پال چندین لیست شغلی برای سانفرانسیسکو و همچنین 17 مکان دیگر در سراسر ایالات متحده و 32 مکان بین المللی دارد.
یکی از سخنگویان پی پال گفته است که هدف از بسته شدن شرکت ارزیابی “جایگاه دفتر جهانی” آن بوده است. شخص دیگری در پی پال که با اتفاقات داخلی این شرکت آشناست، گفت که کارمندان آواره سانفرانسیسکو نیز این امکان را خواهند داشت که از راه دور کار کنند.

پی پال روز چهارشنبه گزارش درآمد خود را برای سه ماهه اول سال 2022 (اواسط دی 1400 تا اوایل فروردین 1401)منتشر کرد و گزارش داد که حجم کل پرداختی این شرکت 323 میلیارد دلار و درآمد تراکنش ها در مجموع حدود 6.5 میلیارد دلار است. مورد دوم شامل هزینه‌های ناشی از تسهیل «خرید و فروش ارزهای دیجیتال» بود.
از زمانی که پی پال اعلام کرد در سال 2021(1400) پرداخت های ارز دیجیتال را می پذیرد، با کاوش در توسعه یک استیبل کوین به فضای دارایی های دیجیتال نفوذ کرده است. همچنین این شرکت در ماه فوریه(بهمن 1400) شورای مشورتی را با هدف حمایت از تلاش‌های مرتبط بلاک چین و ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.