چشم‌انداز مثبت بانک؛ میم کوین BONK در برنامه معاملاتی ریولت لیست می‌شود!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • چشم‌انداز مثبت بانک؛ میم کوین BONK در برنامه معاملاتی ریولت لیست می‌شود!

برنامه ریولت (Revolt App) با گنجاندن میم کوین بانک (BONK) در پلتفرم معاملاتی خود، تعداد ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده را به ۱۵۰ افزایش داده است. این موضوع، دسترسی کاربران اروپایی و سایر کشورها را به معاملات این توکن تسهیل می‌کند. علاوه بر این، ریولت قصد دارد یک برنامه کسب درآمد و یادگیری (Learn and Earn) را در ۲۹ آوریل راه‌اندازی کند. هدف از این ابتکار، آموزش کاربران در مورد ارزهای دیجیتال و ایجاد انگیزه در آن‌ها از طریق اهدای جوایز است.
در تاریخ ۲۲ آوریل، توکن بانک رشد قابل توجهی را تجربه کرد و قیمت آن حدود ۲۵ درصد افزایش یافت. پیشنهاد طرح توکن‌سوزی و حذف حدود ۲۸۰ میلیارد توکن BONK نیز روند صعودی قیمت آن را تقویت کرد. این طرح، نشان‌دهنده یک تغییر چشمگیر در توکنومیک بانک است که پیامدهای بالقوه‌ای برای پویایی قیمت و احساسات بازار در پی خواهد داشت.

قیمت توکن بانک طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰.۵ درصد کاهش یافته و به ۰.۰۰۰۰۲۰۵۴ دلار رسیده است. همچنین، حجم معاملات آن با افتی ۵۴.۵ درصدی به ۱۶۴ میلیون دلار کاهش یافته است.
علی‌رغم افت اخیر قیمت، ارزش بازار این توکن حدود ۱.۳۴۱ میلیادر دلار است که از موقعیت خوب آن در بازار ارزهای دیجیتال حکایت دارد. البته باید توجه داشت که عملکرد قیمتی بانک همچنان تابع عوامل مختلفی از جمله احساسات بازار، پیشرفت‌های تکنولوژیکی و تحولات نظارتی است.