ژائو به سرمایه گذاران Wazirx توصیه می کند وجوه خود را به بایننس منتقل کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ژائو به سرمایه گذاران Wazirx توصیه می کند وجوه خود را به بایننس منتقل کنند

 

binance wazirx – ژائو به سرمایه گذاران Wazirx توصیه می کند وجوه خود را به بایننس منتقل کنند

درگیری بین صرافی بزرگ رمزارزها، Binance و صرافی رمزارزی هندی Wazirx، عمیق تر شده است. مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao (CZ)، روز جمعه توییت کرد و به هر کسی که در وزیرکس سرمایه دارد توصیه کرد آن را به بایننس منتقل کند. او هشدار داد: «از نظر فنی ما می‌توانیم کیف پول‌ های Wazirx را غیرفعال کنیم.»

 

 

اختلاف بین بایننس و وزیرکس زمانی آغاز شد که ریاست اداره اجراییات هند (ED)، دارایی های بانکی وزیرکس را به عنوان بخشی از تحقیقات پولشویی خود مسدود کرده است. پس از اعلام ED، مدیرعامل بایننس به سرعت مالکیت شرکت وزیرکس را تکذیب کرد، تقریباً سه سال پس از آن که دو صرافی خرید توسط بایننس را اعلام کردند.

 

در حالی که ژائو ادعا کرد که خرید وزیرکس “هرگز تکمیل نشد”، بنیانگذار وزیرکس، نیشال شتی (Nischal Shetty) مخالفت کرد و اظهار داشت که صرافی او در واقع توسط بایننس خریداری شده است.

 

بایننس در مقابل وزیرکس: چه کسی صاحب چه چیزی است

 

شتی در تلاش برای اثبات اینکه بایننس مالک وزیرکس است، توییت کرد که بایننس مالک نام دامنه وزیرکس است، به سرورهای میزبان وب آمازون AWS خود دسترسی دارد، همه دارایی های رمزارزی را در اختیار دارد و تمام سودهای رمزارزی را نیز دریافت می کند.

 

با این حال، CZ استدلال کرد: “تیم موسس وزیرکس کنترل عملیات پلتفرم را حفظ کرد. به ما هرگز داده یا کنترل کاربران، KYC و غیره داده نشده است.» ژائو در پاسخ به توییت شتی در مورد مالکیت بایننس وزیرکس، تاکید کرد:

 

«ما کنترلی بر سیستم معاملات نداریم. شما فقط لاگین AWS را دادید، بدون کد منبع، بدون قابلیت استقرار. شما همچنین دسترسی به حساب AWS، کد منبع، استقرار و غیره را نزد خود حفظ کرده اید.»