کاربران Binance Pay اکنون می‌توانند بازپرداخت و پاداش‌هایی را به صورت شیبا دریافت کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کاربران Binance Pay اکنون می‌توانند بازپرداخت و پاداش‌هایی را به صورت شیبا دریافت کنند
2022 09 05 19 34 25 Shiba Inus Binance Pay Users Can Now Earn Cashback and Rewards While Spending S - کاربران Binance Pay اکنون می‌توانند بازپرداخت و پاداش‌هایی را به صورت شیبا دریافت کنند

هولدرهای شیبا اینو و سایر رمزارزهای پشتیبانی شده توسط بایننس پی (Binance Pay) اکنون می‌توانند در بازه زمانی محدودی از پاداش برخوردار شوند. از ۵ تا ۸ سپتامبر (۱۴ تا ۱۷ شهریور)، کاربران شیبا می‌توانند در بازی Token Pop بایننس پی شرکت و جوایزی را کسب کنند. بایننس پی دور جدیدی از بازی‌های Token Pop را راه‌اندازی کرده و در آن شرکت‌کنندگان واجد شرایط این شانس را دارند که تا سقف ۱۰۰۰ دلار کوپن بازپرداخت (Cashback)، کوپن ارتقاء به VIP یا کوپن پس‌انداز دریافت کنند.

بایننس پی به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ارزهای دیجیتال از کسب و کارهای پشتیبانی شده خرید کنند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده، بایننس شیبا اینو را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت با Binance Card در بایننس پی معرفی کرده و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا از دارایی‌های خود برای خریدهای فروشگاهی و آنلاین در بیش از ۹۰ میلیون کسب و کار تحت پوشش Mastercard در سراسر جهان استفاده کنند.

طبق گزارش U.Today، وب‌سایت Shopping.io که به مشتریان خود امکان سفارش از آمازون، eBay، والمارت و سایر خرده‌فروش‌های بزرگ را با کمک بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال می‌دهد، از یک کمپین تبلیغاتی با جوایز محدود برای کاربران شیبا اینو رونمایی کرده است.