کاردانو وارد بزرگترین فروشگاه DApp جهان می شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 09 06 120153 - کاردانو وارد بزرگترین فروشگاه DApp جهان می شود

پلتفرم DappRadar، سرویس مستقر در لیتوانی، پشتیبانی از Cardano، یک بلاک چین محبوب اثبات سهام را اعلام کرده است.

بزرگترین فروشگاه DApp جهان از توسعه دهندگانی که روی کاردانو کار می کنند خواسته است تا قراردادهای خود را ارسال کنند. در ماه دسامبر (آذر-دی 1400)، دی اپ رادار، انتشار رمزارز بومی خود را به نام RADAR در شبکه ERC-20 اعلام کرد که برای پاداش دادن به جامعه خود ایجاد شده است. ده درصد از عرضه اولیه آن نیز به کاربران و شرکای این شرکت منتقل شده است.

این توکن به منظور پاداش دادن به کاربران برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز جدید است که می تواند فروشگاه را غنی تر کند. قابل ذکر است، این توکن هیچ پیش فروشی نداشته است، که آن را از اکثریت قریب به اتفاق سایر پروژه های رمزارزی متمایز می کند. اسکیرمانتاس جانوسکاس Skirmantas Januskas، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل دی اپ رادار، ادعا کرد که این شرکت می خواهد به کاربران به طور عادلانه پاداش دهد.

در حال حاضر، دی اپ رادار بیش از 10000 dApp را در 30 پروتکل ردیابی می کند. بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن بیش از یک میلیون کاربر دارد. پس از راه اندازی قراردادهای هوشمند توسط کاردانو از تقریباً یک سال پیش، کاردانو هنوز نتوانسته به برنامه های رقیب خود مانند Uniswap نزدیک شود.

بر اساس داده های ارائه شده توسط دیفای لاما، برنامه های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو دارای 88.46 میلیون دلار ارزش کل قفل شده است. که این مقدار TVL آن را تنها در جایگاه 29 قرار می دهد. Minswap در حال حاضر بزرگترین برنامه در کاردانو با 46.44 میلیون دلار ارزش کل قفل شده است.