جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کراکن در تلاش برای به دست آوردن حساب فدرال رزرو به موفقیت جدیدی رسید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کراکن در تلاش برای به دست آوردن حساب فدرال رزرو به موفقیت جدیدی رسید
UPUZAYG7VRHLVDEJ6SM5W7SRM4 - کراکن در تلاش برای به دست آوردن حساب فدرال رزرو به موفقیت جدیدی رسید

بانک دارایی های دیجیتال و صرافی رمزارزی مستقر در وایومینگ، Kraken Bank، یک گام به سمت دریافت یک حساب اصلی فدرال رزرو و دسترسی به سیستم پرداخت جهانی مانند بانک های سنتی نزدیک تر شده است.

شرکت های رمزارزی به طور کلی در دسترسی به خدمات بانکی سنتی با مشکل مواجه می باشند. اگر کراکن این دسترسی را داشته باشد، به عنوان یک بانک سنتی می تواند موقعیت خوبی برای خدمت رسانی به این بازار داشته باشد.

انجمن بانکداران آمریکا (ABA) اخیراً یک شماره مسیریابی به کراکن اعطا کرده است و آن را یک گام به دریافت یکی از حساب‌های اصلی بسیار ارزنده فدرال رزرو نزدیک‌تر می‌کند که به آن امکان می‌دهد وجوه را نزد فدرال رزرو واریز کند و به سیستم پرداخت جهانی دسترسی داشته باشد. کراکن و همچنین Custodia، یک موسسه سپرده گذاری با هدف ویژه (SPDI) است، یک نام نظارتی ویژه وایومینگ که به این شرکت ها اجازه می دهد از فعالیت های بانکداری دارایی دیجیتال پشتیبانی کنند.

جولی هیل (Julie Hill)، استاد دانشکده حقوق دانشگاه آلاباما، به شماره مسیریابی کراکن در توئیتر اشاره کرد و گفت که ABA باید این شماره را در دو هفته گذشته صادر می کرد. در حالی که شماره مسیریابی اولین گام حیاتی برای بانک هایی است که به دنبال حساب های اصلی فدرال رزرو هستند، ABA تعیین شماره مسیریابی لزوماً نشان نمی دهد که یک بانک مطمئناً یک حساب اصلی دریافت خواهد کرد.