کراکن مجوز فعالیت در ابوظبی را دریافت کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Kraken Abu Dhabi - کراکن مجوز فعالیت در ابوظبی را دریافت کرد

تعداد صرافی‌های ارزهای دیجیتال با مجوز فعالیت در امارات همچنان در حال افزایش است و آخرین صرافی در این راستا،کراکن(Kraken) است.
صرافی کراکن مجوز فعالیت به عنوان یک پلتفرم معاملات دارایی مجازی در ابوظبی را دریافت کرده است. بنابراین، Kraken از نمونه مشابهی پیروی می کند که توسط غول های دیگرصنعت مانند بایننس و FTX تنظیم و قانونگذاری شده است.
امارات متحده عربی از سال 2018(1397) در تلاش برای تقویت تعامل رمزارزها از نظر مقررات روشن بوده است که امکان ورود را برای بسیاری از شرکت‌کنندگان این صنعت داد تا به آن بپیوندند.
طبق گزارش بلومبرگ، آخرین موردی که در داخل مرزهای کشور مجوز دریافت کرده است، صرافی دارایی دیجیتال ایالات متحده Kraken است. این شرکت مجوز فعالیت به عنوان یک پلتفرم معامله دارایی مجازی در ابوظبی را دریافت کرد.

علاوه بر این، دفتر مرکزی منطقه ای را در شهر ایجاد کرد و انتظار داشت که در چند ماه آینده فعالیت خود را آغاز کند.
این مجوز به پایگاه چند میلیون کاربر Kraken اجازه می دهد تا سرمایه گذاری، معامله، برداشت و سپرده گذاری رمزارزها را مستقیماً به درهم انجام دهد.
همچنین بایننس چند هفته پیش با دریافت تاییدیه اصولی از سازمان دیده بان ابوظبی که این شرکت را قادر ساخت به عنوان یک بروکر دارایی های دیجیتال فعالیت کند، اقدام مشابهی انجام داد.