جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کسب سود بالا از بازار صعودی آتی با خرید توکن آستار!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

به دنبال صعود بازار ارز دیجیتال در آستانه تایید احتمالی ETF اسپات بیت کوین، سرمایه‌گذاران باهوش برای کسب بازدهی بیشتر، تمرکز خود را به ارزهای دیجیتال با ارزش بازار پایین معطوف کرده‌اند.

این جواهرات پنهان که اغلب در سایه غول‌هایی مانند بیت کوین و اتریوم نادیده گرفته می‌شوند، پتانسیل رشد قابل توجهی دارند. یکی از این ارزهای دیجیتال، آستار (ASTR) نام دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

آستار متأثر از وجود احساسات صعودی در سراسر بازار ارز دیجیتال، از اواخر اکتبر روند صعودی قابل توجهی را تجربه کرده و قیمت آن پس از تشکیل یک الگوی کف دوقلو، افزایش یافته است.

طی این روند صعودی، قیمت با رشد ۳۹۰ درصدی، از کف ۰.۰۳۸۵ دلار به سقف جدید ۰.۱۸۹۶ دلار رسیده است.

best-low-cap-cryptocurrency-gems-to-gain-massive-roi-in-2024-

در ۲۶ دسامبر، قیمت ASTR موفق شد بر مقاومت خط گردن الگوی کف دوقلو در ۰.۱۱۶ دلار غلبه کند که نقطه عطفی در روند صعودی آن بود.

در زمان انتشار این خبر، قیمت ASTR در حدود ۰.۱۸۷ دلار است و افزایش حجم معاملات آن، نشان‌دهنده وجود روند بهبود قوی در بازار است. الگوی موجود در چارت این ارز دیجیتال حاکی از افزایش بیشتر قیمت، احتمالاً تا ۲۰ درصد دیگر است. در این صورت، قیمت به ۰.۲۰۴ دلار خواهد رسید.

در این سناریو، انتظار می‌رود خریداران قیمت را به سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی برسانند و یک روند صعودی جدید را ایجاد کنند.

در این میان، شاخص میانگین حرکت جهت‌دار (ADI) در بالاترین سطح (۶۹ درصد) قرار دارد که نشان می‌دهد خریداران ممکن است قبل از ادامه صعود، یک اصلاح قیمت را تجربه کنند.