کمپین اهدای NFT توسط پیتزای زنجیره ای پاپا جونز علیرغم هشدار قبلی ناظران تبلیغات بریتانیا

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کمپین اهدای NFT توسط پیتزای زنجیره ای پاپا جونز علیرغم هشدار قبلی ناظران تبلیغات بریتانیا
O2BNZYQZHJGBHHOSAV3DO2KE4Q - کمپین اهدای NFT توسط پیتزای زنجیره ای پاپا جونز علیرغم هشدار قبلی ناظران تبلیغات بریتانیا

پیتزاهای زنجیره ای Papa John’s قصد دارد نزدیک به 20,000 توکن NFT را به مشتریان خود در بریتانیا اهدا کند و هشدار قبلی تنظیم کننده تبلیغات این کشور را در مورد رفتارهای خود در دنیای رمزارزها نادیده بگیرد. مجموعه ای از 19840 NFT در بلاکچین تزوس ساخته شده است و به شکل 9 طرح مختلف کیسه های داغ تحویل پیتزا است.

NFT ها در چند تاریخ در اوایل ماه مارس (اواسط اسفند) توزیع خواهند شد. این اولین ورود پاپا جونز به دنیای رمزارزها و بلاک چین نیست. این زنجیره تحویل پیتزا سال گذشته تبلیغاتی را راه‌اندازی کرد که در آن مشتریان می‌توانستند در صورت خرج کردن بیش از 30 پوند (39 دلار)، به ارزش 10 پوند (13 دلار) بیت کوین برنده شوند.

این کمپین با سازمان استانداردهای تبلیغاتی بریتانیا که آن را “غیرمسئولانه” می‌دانست، برخورد کرد زیرا “از بی‌تجربه بودن یا باورپذیری مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاری بی‌پروا در رمزارزها سوءاستفاده می‌کرد.” پیتزاهای زنجیره ای متعاقباً تبلیغات این کمپین را حذف کردند. پاپا جونز ارتباط دیرینه ای با رمزارزها دارد که دلیل آن اتفاق نادر مربوط به یک کاربر اولیه بیت کوین است که در سال 2010 (1389)، 10,000 بیت کوین برای دو پیتزای پاپا جونز خرج کرده بود. با قیمت های امروزی نزدیک به 400 میلیون دلار ارزش آن بیت کوین ها بوده است.