کمیسیون خدمات مالی کره تایید کرد که NFT ها تحت نظارت قرار نخواهند گرفت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کمیسیون خدمات مالی کره تایید کرد که NFT ها تحت نظارت قرار نخواهند گرفت

کمیسیون خدمات مالی (FSC) در کره جنوبی امروز در بیانیه ای عمومی مجدداً تأیید کرد که NFT ها، دارایی های مجازی نیستند و تحت نظارت قرار نخواهند گرفت.
تایید تصمیم برای کنترل نشدن NFT ها پس از بررسی دستورالعمل های به روز شده گروه ویژه اقدام مالی (FATF) صورت گرفت. گزارش راهنمای 28 اکتبر(6 آبان) FATF بیان می‌کند که «NFT یا کلکسیون‌های رمزارزی، بسته به ویژگی‌هایشان، معمولاً (دارایی‌های مجازی) در نظر گرفته نمی‌شوند».
در 5 نوامبر(14 آبان)، یک مقام از شعبه FSC در بیانیه ای به خبرنگاران گفت:
با توجه به موضع FATF در مورد مقررات NFT، ما مقرراتی برای NFT ها صادر نخواهیم کرد.

روزنامه کره جنوبی هرالد گزارش داد که کارشناسان در کره بر این باورند که قیمت های NFT را می توان دستکاری کرد و برای پولشویی استفاده کرد و از آنجایی که آنها دارایی های مجازی محسوب نمی شوند، ناشران ملزم به رعایت تعهدات ضد پولشویی نخواهند بود. کره ای ها همچنین ملزم به پرداخت مالیات بر NFT نخواهند بود، حتی اگر از ژانویه 2022 (دی 1400)بر روی رمزارزها مالیات بپردازند.

Dunamu، شرکت مادر صرافی رمزارزی Upbit ، که تقریباً انحصار تجارت کریپتو را در کشور دارد ،احتمالاً از این خبر خرسند خواهد بود.
دونامو و شریک جدیدش Hybe قرار است همراه با کلکسیون‌های مبتنی بر گروه محبوب BTS K-pop وارد عرصه NFT شوند. Hybe گروه سرگرمی می باشد و اخیراً اعلام کرده است که 2.5 درصد از سهام Dunamu را به ارزش 423.1 میلیون دلار خریداری خواهد کرد. به عنوان بخشی از این معامله، دونامو 5.6 درصد از سهام Hybe را به ارزش 592.4 میلیون دلار به دست خواهد آورد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cointelegraph