کوین‌بیس می‌گوید که پس از merge اتریوم، هرگونه فورک احتمالی را ارزیابی خواهد کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کوین‌بیس می‌گوید که پس از merge اتریوم، هرگونه فورک احتمالی را ارزیابی خواهد کرد
Screenshot 20220827 071810 Chrome - کوین‌بیس می‌گوید که پس از merge اتریوم، هرگونه فورک احتمالی را ارزیابی خواهد کرد

صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس اطلاعات خود را در رابطه با انتقال اتریوم به اثبات سهام به‌روزرسانی کرده است تا فورک‌هایی را که ممکن است به وجود بیایند را نیز شامل شود.

در به‌روزرسانی روز پنجشنبه در پست وبلاگ 16 آگوست(25 مرداد)، کوین‌بیس گفت که هر فورک احتمالی در بلاک چین اتریوم را به‌صورت «مورد به مورد» ارزیابی می‌کند. صرافی رمزارز قبلاً گفته بود که قصد دارد به طور خلاصه سپرده‌ها و برداشت‌های توکن اتر (ETH) و ERC-20 را در طول ادغام که انتظار می‌رود بین 10 و 20 سپتامبر(19 الی 29 شهریور) انجام شود، متوقف کند.

صرافی‌ها و شرکت‌های رمزارزی که با ETH سر و کار دارند، اطلاعیه‌هایی را منتشر کرده‌اند که مشتریان را از هرگونه آماده‌سازی لازم قبل از ادغام از اثبات کار، یا PoW، تا اثبات سهام یا PoS مطلع کرده‌اند. بسیاری انتظار دارند مصرف انرژی بلاک چین به شدت کاهش یابد، مقیاس پذیری بهبود یابد و شبکه کمتر در برابر حملات آسیب پذیر باشد.

مشخص نیست که کاربران رمزارز چگونه ممکن است به یک توکن PoW فورکی که در کوین بیس یا هر صرافی ارز دیجیتال به عنوان انتقال اتریوم لیست شده است، پاسخ دهند. روز چهارشنبه، پلتفرم یک توکن ERC-20 را راه‌اندازی کرد که به مشتریان امکان می‌دهد از ETH استیک شده در حین کسب پاداش، cbETH استفاده کنند.