کوین اولری: قانون گذاران آمریکا به دنبال راهی برای بازکردن بازار کریپتو به روی سرمایه گذاران نهادی هستند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کوین اولری: قانون گذاران آمریکا به دنبال راهی برای بازکردن بازار کریپتو به روی سرمایه گذاران نهادی هستند
اولری - کوین اولری: قانون گذاران آمریکا به دنبال راهی برای بازکردن بازار کریپتو به روی سرمایه گذاران نهادی هستند

کوین اولری (Kevin O’Leary)، ستاره Shark Tank، روز پنجشنبه با انتشار یک رشته توئیت اعلام کرد که به تازگی یک جلسه دو حزبی با گروهی از قانونگذاران ایالات متحده در رابطه با مقررات مربوط به صنعت کریپتو داشته است.

وی از سناتور سینتیا لومیس برای میزبانی این جلسه تشکر کرد. این سناتور طرفدار بیت کوین از وایومینگ اینگونه به این توییت پاسخ داد: «صحبت با کوین اولری عالی بود. اتفاقات بزرگی در راه است. فکر می کنم بازاری صعوی انتظار ما را می کشد»

اولری بارها گفته است که بسیاری از سرمایه گذاران نهادی منتظر هستند تا بتوانند به طریقی قانونی در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. ماه فوریه (بهمن ماه)، او گفته بود که انتظار دارد قیمت بیت کوین طی دو تا سه سال آینده یعنی زمانی که «موسسات بالاخره بتوانند آن را بخرند» به طور چشمگیری افزایش یابد. او توضیح داد که «با وجود همه تبلیغاتی که پیرامون بیت کوین می شود، مؤسسات بزرگ هنوز یک کوین هم ندارند و فکر می کنم تا زمانی که دستورات ESG اجازه این کار را به آنها ندهد، واقعاً به این صنعت وارد نمی شوند.»

از صحبت های اولری اینگونه استنباط می شود که قانونگذاران ایالات متحده به دنبال یافتن راهی هستند که بتواند مسیر دستیابی سرمایه گذاران نهادی به این صنعت نوپا را هموار سازد. اگر چنین انتظاری محقق شود، یقیناً شاهد تاثیرات مثبت آن بر بازار خواهیم بود.