کوین اولری می گوید رمزارزها به شدت به قانون گذاری نیاز دارند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

 

کوین اولری (Kevin O’Leary)، چشم انداز بازار کریپتو و استراتژی سرمایه گذاری خود را در این بازار نزولی در مصاحبه ای با Stansberry Research که پنجشنبه منتشر شد، به اشتراک گذاشته است.

 

وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت رمزارزها گفت: «من می بینم که بیت کوین همیشه سطح 20000 دلار را آزمایش می کند و مقاومت زیادی در این ناحیه وجود دارد و به نظر می رسد بیت کوین بین 20 تا 23 هزار دلار نوسان داشته باشد. او اظهار داشت: «هنوز برای استخراج کنندگان بیت‌ کوین که در حال حاضر حدود 7000 دلار به ازای هر واحد بیت کوین هزینه می کنند، بسیار سودآور است.»

 

اولری توضیح داد: «اخیراً به دلیل نگرانی های ESG (راهبری محیطی، اجتماعی و شرکتی)، واکنش‌ های شدیدی علیه استخراج‌ کنندگان بیت‌ کوین وجود داشته است، اما آنها همچنین با ورود به انرژی هسته‌ ای و انرژی آبی یا انرژی هیدرولیک که می‌ دانید در برخی از کشورها مانند نروژ به وفور یافت می‌ شود، خود را اصلاح می‌ کنند.»

 

ستاره برنامه تلویزیونی شارک تانک ادامه داد:

 

«اکنون خود کریپتو به شدت به سیاست نیاز دارد. نیاز به تنظیم دارد.» وی خاطرنشان کرد که طبقه دارایی های دیجیتال «با هیچ چیزی آنطور که مردم فکر می کردند مرتبط نیست از جمله تورم.»